Polska Hokej Liga 2020/21

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 GKS Tychy - Logo GKS Tychy 36 25 3 2 6 151 -91 83
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 25
  • Remisy 0
  • Porażki 6
  • Bramki 151
2 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 36 26 4 0 7 154 -80 81
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 26
  • Remisy 0
  • Porażki 7
  • Bramki 154
3 KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń 36 21 2 2 11 127 -80 69
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 21
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 127
4 GKS Katowice - Logo GKS Katowice 36 17 6 0 13 109 -77 63
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 109
5 Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim 36 18 0 8 10 105 -94 62
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 18
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 105
6 Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia 36 17 1 6 12 128 -100 59
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 0
  • Porażki 12
  • Bramki 128
7 Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ 36 15 5 2 15 103 -89 57
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 0
  • Porażki 15
  • Bramki 103
8 Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok 36 11 2 1 22 74 -115 38
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 0
  • Porażki 22
  • Bramki 74
9 Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec 36 5 2 3 26 88 -160 22
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 26
  • Bramki 88
10 GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk 36 2 0 0 34 40 -191 6
  • Mecze 36
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 0
  • Porażki 34
  • Bramki 40

Kolejka 36

  • 19.02
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    5-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 19.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 19.02
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 19.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    10-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 19.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-10
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 35

  • 17.02
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 17.02
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 17.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 17.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
    Relacja z meczu
  • 17.02
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 34

  • 26.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 26.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
    Relacja z meczu
  • 05.02
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 05.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 05.02
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-11
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 33

  • 31.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 31.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 31.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 31.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 31.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 32

  • 29.01
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 29.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    1-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 29.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-1
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 29.01
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 29.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 31

  • 24.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 24.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    7-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 24.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 24.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    6-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 24.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    8-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
    Relacja z meczu

Kolejka 30

  • 22.01
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 22.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    7-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 22.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 22.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-4
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 02.02
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-8
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 29

  • 17.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 17.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 17.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 17.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-2
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 17.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-5
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
    Relacja z meczu

Kolejka 28

  • 15.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-0
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 15.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 15.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 15.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 15.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-8
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 27

  • 10.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 10.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 10.01
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 10.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    1-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 10.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
    Relacja z meczu

Kolejka 26

  • 08.01
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 08.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    7-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 08.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 08.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 08.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 25

  • 05.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    6-1
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 05.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 05.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 05.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    6-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 06.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-2
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 24

  • 11.12
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    6-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 11.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 11.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 11.12
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-6
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 11.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
    Relacja z meczu

Kolejka 23

  • 06.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 06.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 06.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 06.12
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    0-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 06.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    8-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
    Relacja z meczu

Kolejka 22

  • 04.12
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 04.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 04.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    0-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 04.12
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    1-13
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 04.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 21

  • 29.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-0
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 29.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 29.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-7
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 29.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    5-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 29.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
    Relacja z meczu

Kolejka 20

  • 27.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 27.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 27.11
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    1-5
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 27.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-7
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 02.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-0
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 19

  • 22.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 22.11
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 22.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 22.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 18

  • 20.11
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    4-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 20.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 20.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 20.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu
  • 20.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    8-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 17

  • 15.11
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-4
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 15.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-8
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 15.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 15.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 15.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
    Relacja z meczu

Kolejka 16

  • 13.11
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    0-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 13.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-1
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 13.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 13.11
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    3-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 15

  • 30.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    4-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 30.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    6-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 30.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-5
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 30.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 30.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok

Kolejka 14

  • 25.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 25.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 25.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-2
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 25.10
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-8
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 25.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 13

  • 23.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    8-10
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 23.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-1
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 23.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 23.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 27.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    5-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 12

  • 18.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 18.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    0-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 18.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-5
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 30.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    6-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 01.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
    Relacja z meczu

Kolejka 11

  • 16.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 16.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-3
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 28.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 10.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 08.12
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 10

  • 11.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 11.10
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 11.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 11.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 18.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 9

  • 09.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-4
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 09.10
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    0-7
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 09.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 09.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 09.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-5
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 8

  • 04.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    7-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 04.10
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 27.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 27.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 10.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ

Kolejka 7

  • 02.10
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 02.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-0
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 02.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 02.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 02.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    8-5
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 6

  • 27.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 27.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 27.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 27.09
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 27.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 5

  • 25.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-2
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 25.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    4-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 25.09
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 25.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-0
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 25.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 4

  • 20.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    1-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 20.09
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-6
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 20.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 20.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 20.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 3

  • 18.08
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    2-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 18.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-0
    Ciarko STS Sanok - Logo Ciarko STS Sanok
  • 18.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 18.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 18.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    0-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 2

  • 13.08
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-0
    Tauron Podhale Nowy Targ - Logo Tauron Podhale Nowy Targ
  • 13.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 13.09
    GKH Stoczniowiec Gdańsk GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 13.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 1

  • 11.09
    Ciarko STS Sanok Ciarko STS Sanok - Logo
    2-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 11.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    6-1
    GKH Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKH Stoczniowiec Gdańsk
  • 11.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 11.09
    Tauron Podhale Nowy Targ Tauron Podhale Nowy Targ - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 11.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ