PHL

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 GKS Tychy - Logo GKS Tychy 47 32 1 3 11 200 -90 101
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 32
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 200
2 Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim 47 28 3 3 13 166 -101 93
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 28
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 166
3 KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ 47 24 5 5 13 183 -106 87
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 24
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 183
4 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 47 25 5 1 16 188 -110 86
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 25
  • Remisy 0
  • Porażki 16
  • Bramki 188
5 Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia 47 23 3 10 11 160 -121 85
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 23
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 160
6 GKS Katowice - Logo GKS Katowice 47 26 2 3 16 147 -83 85
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 26
  • Remisy 0
  • Porażki 16
  • Bramki 147
7 Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk 47 19 8 4 16 143 -100 77
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 19
  • Remisy 0
  • Porażki 16
  • Bramki 143
8 KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń 47 16 6 3 22 152 -152 63
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 0
  • Porażki 22
  • Bramki 152
9 Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec 47 15 2 3 27 133 -175 52
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 0
  • Porażki 27
  • Bramki 133
10 Kadra U-23 - Logo Kadra U-23 20 1 0 0 19 31 -151 3
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 19
  • Bramki 31
11 Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów 47 1 0 0 46 49 -363 3
  • Mecze 47
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 0
  • Porażki 46
  • Bramki 49

Kolejka 49

  • 16.02
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 16.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 16.02
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 16.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 16.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 48

  • 14.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 14.02
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 14.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-2
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 14.02
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 14.02
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-5
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 47

  • 01.02
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    13-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 02.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 02.02
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 02.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    6-5
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 02.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 46

  • 31.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 31.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 31.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 31.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 31.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-5
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 45

  • 28.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-3
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 28.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    5-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 28.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 28.01
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    4-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 28.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 44

  • 26.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 26.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-12
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 26.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-6
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 26.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 26.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 43

  • 24.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 24.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 24.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 24.01
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 24.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 42

  • 20.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-7
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 21.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 21.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 21.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 21.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 41

  • 19.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 19.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 19.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 19.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    18:00
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 40

  • 17.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 17.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 17.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 17.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 17.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-13
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 39

  • 14.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 14.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 14.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-10
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 14.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    9-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 15.01
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Kolejka 38

  • 17.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 12.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-0
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 12.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-2
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 12.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 12.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-18
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 37

  • 10.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 10.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    8-4
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 10.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 10.01
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    4-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 10.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    0-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 36

  • 05.01
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 05.01
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 05.01
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-6
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 05.01
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 07.01
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-8
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 35

  • 03.01
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    0-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 03.01
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    6-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 03.01
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 03.01
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 03.01
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Kolejka 34

  • 22.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 22.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-4
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 22.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 22.12
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    3-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.12
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-7
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Kolejka 33

  • 20.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-0
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 20.12
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 20.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    12-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 20.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 20.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 32

  • 15.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 15.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    5-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 15.12
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 15.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 15.12
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-7
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 31

  • 13.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    14-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 13.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    6-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 13.12
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-0
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 13.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    0-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 30

  • 08.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    7-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 08.12
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 08.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    1-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 08.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-2
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 08.12
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-9
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 29

  • 06.12
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    7-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 06.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 06.12
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-5
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 06.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 06.12
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    3-2
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 28

  • 03.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-4
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 03.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    1-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 03.12
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-7
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 03.12
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-4
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 03.12
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 27

  • 01.12
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    8-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 01.12
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 01.12
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 01.12
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 01.12
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    6-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 26

  • 29.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 29.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-0
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 29.11
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-10
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 29.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 29.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-0
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 25

  • 25.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    6-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 26.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 26.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 26.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    4-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 26.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów

Kolejka 24

  • 24.11
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    5-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 24.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 24.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 24.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    3-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 24.11
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-11
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 23

  • 22.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    11-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 22.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 22.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    8-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 22.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 22

  • 19.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-4
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 19.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 19.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    5-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 19.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-3
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 05.12
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 21

  • 15.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 17.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    0-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 17.11
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 17.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.11
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-12
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

Kolejka 20

  • 01.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 15.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 15.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-2
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 15.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 04.12
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    18:00
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 19

  • 12.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 12.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 12.11
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 12.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-4
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 28.11
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-4
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 18

  • 03.11
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    3-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 03.11
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 03.11
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    4-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 12.11
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-3
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 27.11
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    7-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 17

  • 29.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 29.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 29.10
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    6-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 29.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-6
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 11.11
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    9-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 16

  • 27.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 27.10
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-5
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 27.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-6
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 27.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    1-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 20.11
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    10-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 15

  • 25.10
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-1
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 25.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    4-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 25.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    3-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 25.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    12-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 14

  • 22.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    5-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-4
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 22.10
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 22.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 14.11
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    11-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 13

  • 20.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 20.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    7-0
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 20.10
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    8-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 20.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-5
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 24.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    8-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 12

  • 18.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 18.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    2-3
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 18.10
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-6
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 18.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    2-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 23.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    6-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 11

  • 13.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    1-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 13.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-2
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 13.10
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-6
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 13.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    14-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 10

  • 11.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    7-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 11.10
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-0
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 11.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    0-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 11.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    0-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 11.10
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    1-0
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń

Kolejka 9

  • 01.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    1-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 08.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    9-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 08.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    0-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 16.10
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-4
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23
  • 31.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-4
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Kolejka 8

  • 06.10
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-0
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 06.10
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 06.10
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    5-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 06.10
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 10.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-3
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 7

  • 04.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 04.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    5-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 04.10
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-2
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 09.10
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    8-0
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23
  • 02.11
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-0
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice

Kolejka 6

  • 11.09
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    9-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23
  • 29.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    6-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 29.09
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-1
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 29.09
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-10
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 29.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-4
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 5

  • 27.09
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    3-5
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 27.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-6
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 27.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    4-1
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 27.09
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    11-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 01.10
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    7-4
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 4

  • 22.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    4-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 22.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 22.09
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    1-8
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    2-3
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 25.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    10-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 3

  • 20.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    6-1
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 20.09
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 20.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    5-4
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 24.09
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    6-2
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23
  • 15.10
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Kolejka 2

  • 17.09
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 17.09
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    5-2
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 17.09
    Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec - Logo
    0-5
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 17.09
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    0-8
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 18.09
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    7-3
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23

Kolejka 1

  • 12.09
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    7-1
    Kadra U-23 - Logo Kadra U-23
  • 15.09
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    7-0
    Naprzód Janów - Logo Naprzód Janów
  • 15.09
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    2-3
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 15.09
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-3
    Zagłębie Sosnowiec - Logo Zagłębie Sosnowiec
  • 15.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-2
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim

Play-off Ćwierćfinał 4

  • 22.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-4
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 23.02
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    4-3
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 26.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 27.02
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 01.03
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    3-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia
  • 04.03
    Comarch Cracovia Comarch Cracovia - Logo
    3-1
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 07.03
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    2-1
    Comarch Cracovia - Logo Comarch Cracovia

Play-off Ćwierćfinał 3

  • 22.02
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    4-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 23.02
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 26.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    3-2
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 27.02
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    4-3
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ
  • 01.03
    KH Podhale Nowy Targ KH Podhale Nowy Targ - Logo
    1-5
    GKS Katowice - Logo GKS Katowice
  • 04.03
    GKS Katowice GKS Katowice - Logo
    2-1
    KH Podhale Nowy Targ - Logo KH Podhale Nowy Targ

Play-off Ćwierćfinał 2

  • 21.02
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    2-0
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 22.02
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    7-2
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk
  • 25.02
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    2-1
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 26.02
    Lotos PKH Gdańsk Lotos PKH Gdańsk - Logo
    1-4
    Re-Plast Unia Oświęcim - Logo Re-Plast Unia Oświęcim
  • 29.02
    Re-Plast Unia Oświęcim Re-Plast Unia Oświęcim - Logo
    3-0
    Lotos PKH Gdańsk - Logo Lotos PKH Gdańsk

Play-off Ćwierćfinał 1

  • 21.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    4-2
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 22.02
    GKS Tychy GKS Tychy - Logo
    2-1
    KH Energa Toruń - Logo KH Energa Toruń
  • 25.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    1-3
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy
  • 26.02
    KH Energa Toruń KH Energa Toruń - Logo
    0-4
    GKS Tychy - Logo GKS Tychy

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ