MHL

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec 24 20 2 1 1 178 -56 65
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 0
  • Porażki 1
  • Bramki 178
2 GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk 24 17 0 3 4 117 -69 54
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 0
  • Porażki 4
  • Bramki 117
3 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 24 16 1 1 6 128 -77 51
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 0
  • Porażki 6
  • Bramki 128
4 UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok 24 15 1 0 8 127 -87 47
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 127
5 KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom 24 14 2 0 8 118 -91 46
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 118
6 MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia 24 12 1 0 11 91 -91 38
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 91
7 SMS Toruń - Logo SMS Toruń 24 11 1 2 10 103 -96 37
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 103
8 MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy 24 9 3 2 10 98 -109 35
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 98
9 UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim 24 8 1 1 14 82 -92 27
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 0
  • Porażki 14
  • Bramki 82
10 MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń 24 8 0 2 14 91 -133 26
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 0
  • Porażki 14
  • Bramki 91
11 MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów 24 5 1 1 17 60 -126 18
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 17
  • Bramki 60
12 ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź 24 3 1 1 19 64 -162 12
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 19
  • Bramki 64
13 MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ 24 4 0 0 20 49 -116 12
  • Mecze 24
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 0
  • Porażki 20
  • Bramki 49

Kolejka 28

  • 26.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    5-3 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 26.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    3-1 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 26.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    6-4 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 26.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    4-8 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 26.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-3 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 26.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    3-0 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II

Kolejka 27

  • 25.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-6 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 25.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    2-1 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 25.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    2-7 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 25.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    4-5 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 25.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    7-5 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 25.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-1 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II

Kolejka 26

  • 19.01
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    8-2 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 19.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-1 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 19.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-0 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 19.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    6-4 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 19.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-5 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź

Kolejka 25

  • 18.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    3-5 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 18.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-0 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 18.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    8-1 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 18.01
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    5-6 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 18.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    1-7 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 18.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    0-10 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 24

  • 12.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    3-4 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 12.01
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 12.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-1 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 12.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    4-9 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 12.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    3-6 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 23

  • 11.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    8-2 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 11.01
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    0-9 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 11.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    2-6 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 11.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    11-2 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 11.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-3 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 13.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    4-10 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 22

  • 05.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    00:00
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 05.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-1 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 05.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-5 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 05.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    3-5 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 05.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    7-2 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 21

  • 04.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    6-0 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 04.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    7-1 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 04.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    8-5 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 04.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 04.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    1-3 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 06.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-6 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 20

  • 24.11
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    3-1 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 24.11
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    3-9 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 24.11
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    8-6 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 24.11
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    13-0 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 24.11
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-5 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 19

  • 23.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    4-0 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 23.11
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-4 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 23.11
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 23.11
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    14-5 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 23.11
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-11 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 23.11
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-1 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 18

  • 17.11
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-2 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 17.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    8-4 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 17.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    2-7 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 17.11
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-6 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 17.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    3-2 (p. 1-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 17

  • 11.11
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-7 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 16.11
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-4 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 16.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    1-5 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 16.11
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    8-1 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 16.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    2-9 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 16.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 16

  • 27.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-5 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 27.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    7-2 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 27.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    5-6 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 27.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 27.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    7-2 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia

Kolejka 15

  • 26.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 26.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-0 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 26.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    6-2 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 26.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    0-11 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 26.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    5-2 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 26.10
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia

Kolejka 14

  • 20.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    5-4 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 20.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-2 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 20.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-1 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 20.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    11-4 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 20.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    4-5 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 20.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    5-3 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 13

  • 19.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    0-1 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 19.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    9-0 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 19.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-3 (p. 2-1)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 19.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-3 (p. 0-1)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 19.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-3 (p. 2-1)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 19.10
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    6-2 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 12

  • 13.10
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    7-1 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 13.10
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    9-3 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 13.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    3-4 (p. 2-3)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 13.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    4-8 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 13.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    5-2 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów

Kolejka 11

  • 12.10
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    2-4 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 12.10
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-5 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 12.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-10 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 12.10
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    2-4 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 12.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-7 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 12.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 10

  • 06.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-1 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 06.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    8-0 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 06.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    1-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 06.10
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    13-3 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 06.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    7-6 (p. 1-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 9

  • 05.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    12-2 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 05.10
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    2-5 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 05.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    0-2 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 05.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    16-3 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 05.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-6 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 05.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    5-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 8

  • 29.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-3 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 29.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-2 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 29.09
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-0 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 29.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    3-5 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 25.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    8-2 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 7

  • 28.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-2 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 28.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 28.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    8-2 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 28.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    3-5 (p. 0-0)
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 28.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-4 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 22.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 6

  • 22.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    5-1 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 22.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-4 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 22.09
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-6 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 22.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    1-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 22.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    5-1 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 5

  • 21.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-3 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 21.09
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-9 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 21.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-3 (p. 0-0)
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 21.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-5 (p. 2-1)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 21.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    1-8 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 4

  • 15.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    5-3 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 15.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-6 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 15.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    8-2 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 15.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    10-2 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 15.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 15.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3 (p. 0-0)
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 3

  • 14.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    7-2 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 14.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    9-0 (p. 0-0)
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 14.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    14-4 (p. 0-0)
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 14.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    1-4 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 14.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    7-1 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 14.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-1 (p. 0-0)
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 2

  • 08.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    2-3 (p. 0-0)
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 08.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    0-12 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 08.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    6-1 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 08.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-11 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 03.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    6-5 (p. 0-0)
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim

Kolejka 1

  • 07.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    3-4 (p. 0-0)
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 07.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-10 (p. 0-0)
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 07.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    3-9 (p. 0-0)
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 07.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-12 (p. 0-0)
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 07.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    5-0 (p. 0-0)
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ