MHL

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwa ZPD PPDPorażkiBramkiPunkty
1 UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec 22 19 1 2 0 167 -49 62
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 19
  • Remisy 0
  • Porażki 0
  • Bramki 167
2 JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie 22 16 1 1 4 127 -70 51
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 0
  • Porażki 4
  • Bramki 127
3 GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk 22 15 1 2 4 109 -65 48
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 0
  • Porażki 4
  • Bramki 109
4 UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok 23 14 1 0 8 122 -87 44
  • Mecze 23
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 122
5 KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom 22 13 0 0 8 105 -83 41
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 13
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 105
6 MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy 22 9 3 2 8 90 -98 35
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 0
  • Porażki 8
  • Bramki 90
7 SMS Toruń - Logo SMS Toruń 22 10 1 1 10 93 -87 33
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 0
  • Porażki 10
  • Bramki 93
8 MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia 22 10 1 0 11 84 -87 32
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 0
  • Porażki 11
  • Bramki 84
9 UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim 22 7 1 1 13 73 -85 22
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 73
10 MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń 21 6 0 2 13 81 -123 21
  • Mecze 21
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 0
  • Porażki 13
  • Bramki 81
11 MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów 22 5 1 1 15 58 -121 18
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 0
  • Porażki 15
  • Bramki 58
12 ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź 22 3 1 1 17 58 -147 12
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 17
  • Bramki 58
13 MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ 22 3 0 0 19 44 -109 9
  • Mecze 22
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 0
  • Porażki 19
  • Bramki 44

Kolejka 28

  • 26.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    00:00
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 26.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    00:00
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 26.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    00:00
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 26.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    00:00
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 26.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    00:00
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 26.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    00:00
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II

Kolejka 27

  • 25.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    00:00
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 25.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    00:00
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 25.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    00:00
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 25.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    00:00
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 25.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    00:00
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 25.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    00:00
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II

Kolejka 26

  • 19.01
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    8-2
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 19.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-1
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 19.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-0
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 19.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    6-4
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 19.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-5
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź

Kolejka 25

  • 18.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    3-5
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 18.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-0
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 18.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    8-1
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 18.01
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    5-6
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 18.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    1-7
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 18.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    0-10
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 24

  • 12.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    3-4
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 12.01
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 12.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-1
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 12.01
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    4-9
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 12.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    3-6
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 23

  • 11.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    8-2
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 11.01
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    0-9
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 11.01
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    2-6
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 11.01
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    11-2
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 11.01
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-3
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 13.01
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    4-10
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 22

  • 05.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    00:00
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 05.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-1
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 05.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-5
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 05.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    3-5
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 05.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    7-2
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 21

  • 04.01
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    6-0
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 04.01
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    7-1
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 04.01
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    8-5
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 04.01
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 04.01
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    1-3
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 06.01
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-6
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 20

  • 24.11
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    3-1
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 24.11
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    3-9
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 24.11
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    8-6
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 24.11
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    13-0
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 24.11
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-5
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 19

  • 23.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    4-0
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 23.11
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-4
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 23.11
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 23.11
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    14-5
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 23.11
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-11
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 23.11
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-1
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 18

  • 17.11
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-2
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 17.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    8-4
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 17.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    2-7
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 17.11
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-6
    JKH GKS Jastrzębie II - Logo JKH GKS Jastrzębie II
  • 17.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    3-2
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 17

  • 11.11
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-7
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 16.11
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-4
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 16.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    1-5
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 16.11
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    8-1
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 16.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    2-9
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 16.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    6-3
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk

Kolejka 16

  • 27.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-5
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 27.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    7-2
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 27.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    5-6
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 27.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    2-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 27.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    7-2
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia

Kolejka 15

  • 26.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 26.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    3-0
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 26.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    6-2
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 26.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    0-11
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 26.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    5-2
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 26.10
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    6-3
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia

Kolejka 14

  • 20.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    5-4
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 20.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    3-2
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 20.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-1
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 20.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    11-4
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 20.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    4-5
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 20.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    5-3
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 13

  • 19.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    0-1
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 19.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    9-0
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 19.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    4-3
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 19.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-3
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 19.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-3
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 19.10
    KH Polonia Bytom KH Polonia Bytom - Logo
    6-2
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 12

  • 13.10
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    7-1
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 13.10
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    9-3
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 13.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    3-4
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 13.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    4-8
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 13.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    5-2
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów

Kolejka 11

  • 12.10
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    2-4
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 12.10
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-5
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 12.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-10
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 12.10
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    2-4
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 12.10
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-7
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 12.10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    5-2
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 10

  • 06.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-1
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 06.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    8-0
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 06.10
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    1-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 06.10
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    13-3
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 06.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    7-6
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 9

  • 05.10
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    12-2
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 05.10
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    2-5
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 05.10
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    0-2
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 05.10
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    16-3
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 05.10
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-6
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 05.10
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    5-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom

Kolejka 8

  • 29.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-3
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 29.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-2
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 29.09
    JKH GKS Jastrzębie II JKH GKS Jastrzębie II - Logo
    4-0
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 29.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    3-5
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 25.11
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    8-2
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 7

  • 28.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    3-2
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim
  • 28.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 28.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    8-2
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 28.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    3-5
    MKS Comarch Cracovia - Logo MKS Comarch Cracovia
  • 28.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    5-4
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 22.11
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-3
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ

Kolejka 6

  • 22.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    5-1
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 22.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-4
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 22.09
    MUKS Naprzód Janów MUKS Naprzód Janów - Logo
    2-6
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 22.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    1-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 22.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    5-1
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy

Kolejka 5

  • 21.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    2-3
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 21.09
    Naprzód Janów Naprzód Janów - Logo
    2-9
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 21.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-3
    MKS Sokoły Toruń - Logo MKS Sokoły Toruń
  • 21.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    6-5
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 21.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    1-8
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie

Kolejka 4

  • 15.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    5-3
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 15.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    2-6
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń
  • 15.09
    JKH GKS Jastrzębie JKH GKS Jastrzębie - Logo
    8-2
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 15.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    10-2
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 15.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok
  • 15.09
    UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo
    6-3
    UKS Niedźwiadki Sanok - Logo UKS Niedźwiadki Sanok

Kolejka 3

  • 14.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    7-2
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 14.09
    MOSM Tychy MOSM Tychy - Logo
    9-0
    MMKS Podhale Nowy Targ - Logo MMKS Podhale Nowy Targ
  • 14.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    14-4
    ŁKH Łódź - Logo ŁKH Łódź
  • 14.09
    UKH Unia Oświęcim UKH Unia Oświęcim - Logo
    1-4
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów
  • 14.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    7-1
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 14.09
    GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo
    4-1
    SMS Toruń - Logo SMS Toruń

Kolejka 2

  • 08.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    2-3
    MOSM Tychy - Logo MOSM Tychy
  • 08.09
    ŁKH Łódź ŁKH Łódź - Logo
    0-12
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 08.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    6-1
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 08.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    4-11
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 03.11
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    6-5
    UKH Unia Oświęcim - Logo UKH Unia Oświęcim

Kolejka 1

  • 07.09
    MKS Comarch Cracovia MKS Comarch Cracovia - Logo
    3-4
    KH Polonia Bytom - Logo KH Polonia Bytom
  • 07.09
    MKS Sokoły Toruń MKS Sokoły Toruń - Logo
    5-10
    GKS Stoczniowiec Gdańsk - Logo GKS Stoczniowiec Gdańsk
  • 07.09
    SMS Toruń SMS Toruń - Logo
    3-9
    JKH GKS Jastrzębie - Logo JKH GKS Jastrzębie
  • 07.09
    MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ - Logo
    1-12
    UKS Zagłębie Sosnowiec - Logo UKS Zagłębie Sosnowiec
  • 07.09
    UKS Niedźwiadki Sanok UKS Niedźwiadki Sanok - Logo
    5-0
    MUKS Naprzód Janów - Logo MUKS Naprzód Janów

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ