Wybierz Hokej i trenuj w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii!

  02.02.2021
  Wybierz Hokej i trenuj w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii!

  Trwa otwarty nabór! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8 lat i młodsze do podjęcia treningów w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii! To wspaniała sportowa przygoda i możliwość reprezentowania Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce!

  CANPACK Akademii Hokejowej stawiamy na szkolenie młodzieży od najmłodszych lat! W drużynach minihokeja po lodzie śmigają już kilkulatki, dla których zajęcia stanowią połączenie sportu i dobrej zabawy. W zakresie elementów szkoleniowych od samego początku kładziemy nacisk na jazdę na łyżwach, która jest cechą charakteryzującą każdego wysokiej klasy hokeistę.

  W starszych rocznikach szkolimy również technikę kija, prowadzenia krążka i podania oraz uczymy założeń taktycznych. Nie każdy z naszych zawodników będzie chciał zostać zawodowym sportowcem, nie to jest jednak najważniejsze. Gra w hokeja zaprocentuje w przyszłym życiu wszystkich graczy, uczy bowiem koordynacji, samodzielnego myślenia, pracy zespołowej i podzielności uwagi. Podobnie jak inne dyscypliny hokej wpaja od najmłodszego wieku, jak ważny jest wzajemny szacunek, przestrzeganie zasad fair play, pomoc innym i pracowitość.

  Oprócz treningów nasi zawodnicy mają również okazję, by sprawdzać się w starciu z rówieśnikami. Drużyny CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii rywalizują w lidze małopolsko-podkarpackiej oraz na turniejach ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

  Warto także dodać, że jako nieliczni w kraju posiadamy wszystkie grupy juniorskie, dzięki czemu każdy zawodnik może płynnie się rozwijać i pokonywać kolejne szczeble kariery! Dołącz do nas już dziś!

   Więcej informacji u trenera:

  Sebastian Witowski (trener grup minihokeja) - tel: 691 484 691, mail: sebastian.witowski@cracovia.pl

  Zgłoszenia i zapytania można również wysyłać na adres: klub@cracovia.pl

  TERMINY TRENINGÓW NABOROWYCH:

  Wtorek: 18:30 - 19:30

  Środa: 19:15 - 20:15

  Czwartek: 19:15 - 20:15

  Zapraszamy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ