Trwa otwarty nabór do CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii

  18.11.2020
  Trwa otwarty nabór do CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8 lat i młodsze do podjęcia treningów w CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii! To możliwość przeżycia wspaniałej sportowej przygody i możliwość reprezentowania Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce! 

  CANPACK Akademii Hokejowej stawiamy na szkolenie młodzieży od najmłodszych lat! W drużynach minihokeja po lodzie śmigają już kilkulatki, dla których zajęcia stanowią połączenie sportu i dobrej zabawy. W zakresie elementów szkoleniowych od samego początku kładziemy nacisk na jazdę na łyżwach, która jest cechą charakteryzującą każdego wysokiej klasy hokeistę.

  W starszych rocznikach szkolimy również technikę kija, prowadzenia krążka i podania oraz uczymy założeń taktycznych. Nie każdy z naszych zawodników będzie chciał zostać zawodowym sportowcem, nie to jest jednak najważniejsze. Gra w hokeja zaprocentuje w przyszłym życiu wszystkich graczy, uczy bowiem koordynacji, samodzielnego myślenia, pracy zespołowej i podzielności uwagi. Podobnie jak inne dyscypliny hokej wpaja od najmłodszego wieku, jak ważny jest wzajemny szacunek, przestrzeganie zasad fair play, pomoc innym i pracowitość.

  Oprócz treningów nasi zawodnicy mają również okazję, by sprawdzać się w starciu z rówieśnikami. Drużyny CANPACK Akademii Hokejowej Cracovii rywalizują w lidze małopolsko-podkarpackiej oraz na turniejach ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

  Warto także dodać, że jako nieliczni w kraju posiadamy wszystkie grupy juniorskie, dzięki czemu każdy zawodnik może płynnie się rozwijać i pokonywać kolejne szczeble kariery! Dołącz do nas już dziś! 

  Więcej informacji u trenera:

  Sebastian Witowski (trener grup minihokeja) - tel: 691 484, 691 mail: sebastian.witowski@cracovia.pl  

  Zgłoszenia i zapytania można również wysyłać na adres: klub@cracovia.pl

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ