Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia [RELACJA LIVE, TRANSMISJA]

14.02.2020
    Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia [RELACJA LIVE,  TRANSMISJA]

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z meczu wyjazdowego Pasów z Re-Plast Unią Oświęcim. Początek godz. 18:00.

Transmisja dostępna jest w serwisie polskihokej.tv - [kliknij TUTAJ]

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

60. min - Niestety lodowisko w Oświęcimiu po raz trzeci w tym sezonie okazało się niegościnne. Zapraszamy już na ostatni mecz sezonu zasadniczego #NaLodowisku przy Siedleckiego 7 już w niedzielę o godzinie 17, a przeciwnikiem Pasów będzie JKH GKS Jastrzębie.

60. min - 5:3 dla Unii. Do pustej bramki trafia Aleksiej Trandin...

59. min - Tak właśnie się dzieje. Pustya bramka Pasów!

58. min - Rywale blokują nasze uderzenia na bramkę Unii. Dwie minuty do końca. Czy trener zdecyduje się na śćiągnięcie bramkarza i wprowadzenie dodatkowego zawodnika z pola?

57. min - Mocne uderzenia Urbana, ale guma minęła poprzeczkę.

56. min - Krążek po strzale Kalinowskiego pewnie łapie Saunders.

55. min - Próbujemy atakować, ale rywale uważnie grają w defensywie.

54. min - Gramy już w komplecie. Chcąc myśleć jednak o korzystnym rezultacie musimy unikać wykluczeń i zachować koncentrację do końca.

52. min - Bychawski przewraca za bramką Wanata i otrzymuje dwie karne minuty.

52. min - Kopriva łapie uderzenie Themara sprzed bulika.

51. min - Urban już na lodzie. Gramy w komplecie.

50. min - Spore zamieszanie pod naszą bramką, ale wychodzimy z tego obronną ręką.

49. min - Wykluczenie dla Urbana za przeszkadzanie.

48. min - Krzemień ze slotu i krążek trafia w parkany Koprivy.

48. min - Kapica z bulika, ale krążek trafia w łydkę Wanackiego.

48. min - Gramy już w pełnym zestawieniu.

47. min - Nie ma gola. Sędziowie uznali, że nastąpił spalony w polu bramkowym...

47. min - Krążek w bramce Unii za sprawą Mikuli! Trwa analiza wideo!

47. min - Unia już w pełnym zestawieniu.

46. min - Przygodzki zbił krążek, ale dobrze kijem broni Kopriva.

45. min - Nie idzie nam gra. Rompkowski celowo ruszył bramkę i zostaje za to ukarany. Przez minutę zagramy bez dwóch zawodników.

45 min - Kruczek nie trafia do pustej bramki!

44. min - Otwarte drzwi do boksów kar, gdzie udają się Kalinowski i Wanat. Nasz zawodnik został ukarany za przeszkadzanie, z kolei przeciwnik za crosschecking.

43. min - Gramy w pełnym zestawieniu.

42. min - 4:3 dla Unii. Z przestrzeni międzybulikowej trafił Pretnar.

41. min - Od razu wznawiamy spotkanie. Karę otrzymuje Urban za spwoodowanie upadku i przez minutę i 17 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.

Koniec II tercji

40. min - Kończymy oficjalnie drugą odsłonę. Trwają przepychanki na lodzie.

40. min - Domogała z niebieskiej nad bramką.

40. min - Karę za spowodowanie upadku otrzymuje Abramov.

39. min - Zakończyły się dwie minuty kary oświęcimian.

39. min - Abramov otrzymał dobre podanie i znalazł się sam przed bramkarzem, ale trafił wprost w niego.

38. min - Bryniczka z bulika po lodzie obok słupka.

37. min - Wznawiamy grę po przerwie.

Przerwa

37. min - Dziura na lodzie i mecz zostaje przerwany. Brakujące trzy minuty zostaną rozegrane po przerwie.

37. min - Wykluczenie 2 + 10 dla Themara za rzucenie na bandę.

37. min - Urban znalazł się tuż przed bramką, ale niepotrzebnie wycofał i dobra okazja przeszła koło nosa.

35. min - Saunders zatrzymuje parkanami uderzenie naszego napastnika.

35. min - Kapica podjeżdża do krążka, zbliża się do bramkarza i uderza z bliska...

35. min - Kapica sam na sam, ale zostaje zaatakowany przez rywala. Będziemy mieć rzut karny!

34. min - Unia już w komplecie.

32. min - Bahensky z bliska trafia słupek. Na oświęcimskim lodowisku rozległ się charakterystyczny dźwięk. Cały czas utrzymujemy się przy krążku.

32. min - Przewracany Kapica i Noworyta wędruje na ławkę kar. Zagramy w przewadze.

31. min - Teraz to rywale dążą do czwartego gola. Spore zamieszanie pod naszą bramką.

30. min - A więc GOOOL! Doprowadzamy do wyrównania. Saunders wrzucił sobie krążek do bramki, a gol zostaje zapisany Mikuli.

30. min - Czyżby gol dla Pasów? Sędziowie analizują materiał wideo. Wydaje się, że w zamieszaniu podbramkowym krążek przekroczył linię bramkową.

30. min - Gramy już w komplecie. Tym razem wybroniliśmy osłabienie.

29. min - Rywale zamykają nas w zamku. Saur z niebieskiej uderzył nad poprzeczką.

28. min - Stebih skasował rywala przy bandzie i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.

28. min - 3:2 dla gospodarzy, którzy wykorzystują kolejną przewagę. Z niebieskiej gola technicznym strzałem zdobył Pretnar.

27. min - Kolejne wykluczenie dla naszej drużyny. Za uderzanie na ławkę kar powędrował Kapica.

26. min - Oświęcimianie chcą iść za ciosem i polują na kolejne trafienie.

25. min - 2:2 - Z bulika strzał oddał Koblar, a Kopriva przepuścił gumę między parkanami. Nic się nie stało!

24. min - Dobrze się bronimy i nie pozwalamy rywalom na oddanie strzału.

23. min - Druga kara Pasów za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Bryniczka.

21. min - Koblar zza bramki do Kolana, ten urwał się z krycia i oddał strzał, ale na nasze szczęście, niecelny.

21. min - Leivo pomknął lewą flanką minął obrońcę i oddał strzał z bekhendu. Dobrze jednak broni Saunders.

21. min - W końcu możemy rozpocząć. Do boju Pasy!

Druga tercja nieco się opóźni ze względu na awarię rolby i nieprzygotowaną do końca taflę.

Koniec I tercji

20. min - Kończymy pierwszą tercję przy prowadzeniu 2:1!

18. min - Stracony gol podziałał na naszą drużynę jak przysłowiowa płachta na byka. Wrzucenie pod bramkę Leivo przeciął nadjeżdżający Kapica, ale krążek minimalnie minął poprzeczkę bramki Unii.

17. min - 1:2. Oświęcimianie dopięli swego po strzale Garszyna. Wciąż jednak Pasy na prowadzeniu!

15. min - GOOL! 2:0! Podczas gry 4/4 krążek tuż przy lewym słupku umieścił Rompkowski. Krążek odbił się jeszcze od kija Pretnara. Brawo drużyna!

14. min - Pierwsze wykluczenia w meczu. Na ławkę kar za ostrość wędrują Jeżek i Koblar.

12. min - Oglądamy dobre spotkanie, pełne akcji z obu stron tafli.

12. min - Wanat przedarł się przez naszą obronę i uderzył po lodzie, ale krążek minął słupek bramki.

11. min - S. Kowalówka sprzed bulika uderzył obok słupka naszej bramki.

11. min Spod niebieskiej Jeżek, ale zbyt lekko.

9. min - GOOL! Kapica na lewo do Urbana, a ten umieszcza krążek w okienku bramki Unii. Prowadzimy 1:0!

9. min - Akcja Oriechina z Garszynem, ale dobrze spisał się Kopriva.

8. min - Uderzał Koblar, ale Kopriva wyjechał z bramki i skrócił kąt.

6. min - Groźna kontra Unii, umiejętności naszego bramkarza sprawdził Malicki.

6. min - Leivo pod bramkę w zamieszaniu, ale nikt nie przeciął podania.

5. min - Bychawski z niebieskiej, ale krążek łapie golkiper miejscowych.

4. min - Po wygranym wznowieniu pierwszy celny strzał na naszą bramkę oddał Saur.

4. min - Stebih po lodzie z bulika, ale górą Saunders.

2. min - Cały czas utrzymujemy przewagę na lodzie.

1. min - Abramov z bliska w bramkarza. Dobry początek Pasów.

1. min - Pierwsza próba Leivo po lodzie z bulika, ale Saunders odbija krążek kijem.

1. min - Pierwszy krążek dla Pasów!

1. min - Rozpoczynamy spotkanie. W bramce Pasów wystąpi Miroslav Kopriva, a debiut zaliczy dziś Norbert Abramov. Do boju drużyno!

Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

0:1 - Tomas Urban - Damian Kapica, Tomi Leivo (8:28)

0:2 - Mateusz Rompkowski - Marek Tvrdoń (14:45)

1:2 - Siemion Garszyn - Patryk Luza (16:56)

2:2 - Gregor Koblar - Klemen Pretnar, Luka Kalan (24:21, 5/4)

3:2 - Klemen Pretnar - Sebastian Kowalówka (27:21, 5/4)

3:3 - Ondrej Mikula - Adam Domogała, Aleś Jeżek (29:40)

4:3 - Klemen Pretnar - Miroslav Zatko  (40:13, 5/3)

5:3 - Aleksiej Trandin - Radek Meidl, Martin Przygodzki (59:33, do pustej)

Sędziują: Patryk Pyrskała, Tomasz Radzik (główni) - Dawid Mazur, Marcin Młynarski (liniowi)

Minuty karne: 18 - 22

Widzów: 1500

Unia: Saunders (Lipiński) - Zatko, Pretnar, Kowalówka S., Kalan, Koblar - Bezuska, Saur, Meidl, Trandin, Przygodzki - Wanacki, Luza, Garszyn, Orechin, Themar - Noworyta P., Piotrowicz, Malicki, Krzemień, Wanat

Cracovia: Kopriva (R. Kowalówka) - Rompkowski, Musioł, Leivo, Urban, Kapica - Stebih, Jeżek, Abramov, Bahensky, Tvrdoń - Bychawski, Kruczek, Mikula, Kalinowski, Domogała - Dąbkowski, Gajor, Brynkus, Bryniczka, Bepierszcz