PLAY-OFF 2024: Karnety i bilety wciąż dostępne!

  13.03.2024
  PLAY-OFF 2024: Karnety i bilety wciąż dostępne!

  Trwa sprzedaż karnetów na wszystkie domowe mecze Comarch Cracovii w fazie PLAY-OFF 2024 oraz biletów na spotkania ćwierćfinałowe. Specjalnie dla Was utrzymaliśmy ceny z poprzedniego sezonu, a pojedynczą wejściówkę będzie można nabyć już za 15 zł!

  Posiadacze karnetów z rundy zasadniczej nabędą karnet za jedyne 139 zł z możliwością zachowania swojego miejsca aż do rozpoczęcia pierwszego meczu! To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy również specjalne zniżki dla uczniów, studentów, kobiet i seniorów 65+, a także dla posiadaczy karnetów piłkarskich: „WIOSNA 2024” oraz na sezon 2023/24.

  Wszystkie wejściówki można nabywać za pośrednictwem naszego systemu online, Punktów Obsługi Kibica na Stadionie przy Kałuży 1 oraz kasach biletowych Lodowiska. Do nabycia biletu nie jest wymagana Karta Kibica!

  UWAGA: W związku z tym, iż mecze Comarch Cracovii są imprezą masową, prosimy o przygotowanie numeru PESEL! 

  Karnety na całą rundę PLAY-OFF 2024:

  169 zł – karnet normalny

  149 zł – karnet ulgowy dla uczniów, studentów, kobiet, seniorów 65+ oraz niepełnosprawnych.

  139 zł – dla karnetowiczów z rundy zasadniczej PHL 2023/24 + posiadaczy karnetu piłkarskiego „WIOSNA 2024” oraz na sezon 2023/24.

  Ceny wejściówek na domowe mecze Comarch Cracovii w ćwierćfinale play-off:

  20 zł – normalny

  15 zł – ulgowy dla kobiet, uczniów, studentów, seniorów 65+

  *Dzieci do 12. roku wchodzą bezpłatnie

  Dzieci do lat 12 wchodzą na mecze bezpłatnie (Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka np. legitymację szkolną). Przy zakupie biletów ulgowych w kasach lub POK-ach należy okazać ważną legitymację (uprawniającą do zniżki), a w przypadku kupna biletu online - wysłać jej skan na adres: pok@cracovia.pl

  Serwis online:

  W serwisie online, który znajdziecie pod adresem: https://bilety.cracovia.pl/ dostępne są wejściówki na wszystkie biletowane mecze Pasów, zarówno te hokejowe, jak i piłkarskie. To najszybszy sposób, by nie wychodząc z domu nabyć bilet oraz wybrać ulubione miejsce bez stania w kolejce. Założenie konta i kupno wejściówki zajmuje niespełna minutę!

  Punkty Obsługi Kibica:

  Godziny otwarcia Punktów:

  Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00

  Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

  Punkty Obsługi Kibica znajdują się na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie. Z POK-ami można kontaktować się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

  Kasy Lodowiska:

  Kasy znajdują się na Lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie po lewej stronie od wejścia na obiekt. Czynne są w dni meczowe na dwie godziny przed rozpoczęciem.

  Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Punktami Obsługi Kibica w formie mailowej i telefonicznej. Zapraszamy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ