Nowa umowa Ježka

  05.05.2021
  Nowa umowa Ježka

  Sezon 2021/22 będzie trzecim jaki Aleš Ježek spędzi w Najstarszym Klubie Sportowym w Polsce. Czeski defensor parafował dziś nowy kontrakt i będzie reprezentował barwy Pasów w nadchodzących rozgrywkach.

  30-letni zawodnik zasilił Cracovię w sezonie 2018/19 i z miejsca stał się czołową postacią w drużynie, walnie przyczyniając się do zdobycia wicemistrzostwa Polski. Dobre występy zaowocowały pozostaniem zawodnika i grę w Pucharze Kontynentalnym oraz awans do finału tych rozgrywek w duńskim Vojens.

  W poprzednim sezonie trener Rudolf Roháček przewidział dla zawodnika zupełnie nową pozycję i tak Czech występował głównie na środku czwartego ataku. Ogółem zagrał w 53 spotkaniach, zdobywając 6 goli i 13 asyst, a na lodzie po raz kolejny wsławił się walecznością i twardą grą po obu stronach tafli, dzięki czemu był jednym z głównych architektów sukcesu w postaci kolejnego wicemistrzostwa kraju.

  Dziś zawodnik zdecydował się na pozostanie pod Wawelem i złożył podpis pod kontraktem, który obowiązywał będzie do końca sezonu 2021/2022.

  Aleš, również cieszymy się, że zostajesz z nami i oczywiście życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ