Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

15.01.2020

Już o godz. 18:30 Comarch Cracovia zmierzy się z Lotosem PKH Gdańsk w ramach 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Przygotowaliśmy relację live, natomiast transmisja dostępna jest w serwisie polskihokej.tv.

Transmisja w portalu polskihokej.tv dostępna jest [TUTAJ]

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

Koniec meczu. Lotos PKH Gdańsk zwycięża 2:1 po rzutach karnych.

Rzuty karne:

Cracovia: Kapica (-), Bahensky (-), Rompkowski (-), Vachovec (-)

Lotos: Polodna (+), Rożkow (-), Szurowski (+)

Koniec dogrywki

65. min - Syrena kończy dogrywkę, a więc o wszystkim zadecydują rzuty karne.

65. min - Dobra interwencja Fucika po strzale Vachovca z bliska.

63. min - Próbujemy atakować, ale rywale dobrze się bronią.

61. min - Polodna z bliska obok bramki Koprivy.

61. min - Rozpoczynamy dogrywkę. Zagramy 3 na 3 zawodników z pola.

Koniec III tercji

60. min - Koniec III tercji, a więc czeka nas dogrywka.

59. min - Mocno Gula z bulika, ale Fucik dobrze broni przy słupku.

58. min - Pesta po łopatce kija Gajora uderza nad poprzeczką.

57. min- Obie drużyny już w komplecie.

55. min - Vitek spod niebieskiej, broni Kopriva, a po dobitce Polodny krążek obija słupek bramki Pasów.

55. min - Siły na lodzie się wyrównały. Lotos popełnił błąd przy zmianie i w efekcie otrzymuje dwie karne minuty za nadmierną liczbę graczy na lodzie.

54. min - Kara dla Bepierszcza i musimy radzić sobie w osłabieniu.

53. min - Polodna po kontrze, jednak przewraca się i nie jest w stanie oddać strzału na bramkę.

52. min - Kapica sam na sam, jednak naciskany przez obrońcę trafia prosto w bramkarza.

51. min - Po kontrze Marzec uderza nad poprzeczką naszej bramki.

50. min - Strzał Bahenskyego z bliska w zamieszaniu podbramkowym.

50. min - Rywale w komplecie. Nie udało się wykorzystać liczebnej przewagi.

49. min - Mocne uderzenie Guli, jednak krążek odbija się od łopatki kija Lehmanna i opuszcza taflę.

48. min - Zagramy w przewadze. Za crosschecking do boksu kar odesłany został Krasovskii.

47. min - Zablokowany strzał Vitka, dobija Havlik, ale znów górą bramkarz Pasów.

45. min - 1:1... Tracimy pierwszego gola. Mimo ofiarnych interwencji Koprivy Vitek zdołał przejąć krążek w okolicach prawego bulika i strzałem między parkanami doprowadza do remisu.

44. min - Szurowski do Gołowina, ten uderza, ale jego strzał broni Kopriva, który wyłapał również poprawkę z niebieskiej.

43. min - Zagranie wysokim kijem przez Kapicę i przez dwie minuty zagramy w liczebnym osłabieniu.

41. min - Jełakow w doskonałej okazji, ale z bliska trafia w parkany Koprivy, który mrozi gumę.

41. min - Wszystko już w porządku. Arbiter rozpoczyna grę od rzucenia krążka ze środka tafli.

41. min - Rozpoczęcie nieco się przedłuża przez problemy z mocowaniem bramki.

41. min - Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Pasy jesteśmy z Wami!

Koniec II tercji

40. W tej tercji nie oglądaliśmy goli, ale wciąż prowadzimy 1:0 po strzale Stebiha z początku meczu. Z pewnością bohaterem naszej drużyny póki co jest bramkarz Miroslav Kopriva.

39. min - Vitek w polu bramkowym wypychany przez obrońców nie ejst w stanie oddać strzału i krążek mrozi Kopriva.

38. min - Rożkow ze złości łamie kij po błędnej decyzji sędziego o niedozwolonym zagraniu ręką.

37. min - Vitek wycofał do Polodny, ten odegrał do Bilcika, ale jego uderzenie pewnie łapie Kopirva.

37. min - Uderzenie Tvrdonia parkanem przy słupku broni gdański bramkarz.

36. min - Z bliska Steber, dobijał Vitek i znów Kopriva ratuje nas przed stratą gola.

35. min - Mikula z bulika, ale kijem broni Fućik.

34. min - Lotos ma problemy z wyjściem z własnej tercji. Z niebieskiej uderzali Jeżek i Stebih.

31. min - Wymiana podań Stebera z Rożkowem po czym ten ostatni uderza obok słupka.

29. min - Kopriva odbija parkanem uderzenie Marca z bulika.

28. min - Najpierw Gołowin, później Krasovskii. Na posterunku czuwa jednak Kopriva.

27.min - Krasovskii i piękna obrona Koprivy. Nasz bramkarz jest dziś w wyśmienitej formie.

26. min - Vitek nad bramką. Druga tercja również obfituje w mnóstwo sytuacji z obu stron.

26. min - Dwie piękne obrony Koprivy po uderzeniu Havlika i dobitce!

25. min - Kapica otrzymał dobre podanie przed bramkę, ale uderzył nad poprzeczką. Po chwili napastnik z ostrego kąta trafił w Fucika. Kapica jest dziś bardzo aktywny.

24. min - Jełakow urwał się obronie i w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza.

22. min - Strzał Pastryka mija słupek naszej bramki.

21. min - Pierwsza interwencja Fucika po strzale ze slotu.

21. min - Rozpoczynamy II tercję. Pierwszy krążek ponownie pada łupem gospodarzy.

Koniec I tercji

21. min - Syrena kończy pierwszą odsłonę. Po bramce Mihy Stebiha w 36. sekundzie prowadzimy 1:0. Zapraszamy ponownie za 15 minut.

20. min - Uderzenie Stebera broni Kopriva. Nasz bramkarz jest dziś pewnym punktem między słupkami!

17. min - Dobry okres gry naszej drużyny. Fucik co chwilę zmuszany jest do interwencji.

15. min - Vachovec z bliska uderzył prosto w bramkarza.

15. min - Z ostrego kąta próbował Tvrdoń, następnie dobitka, ale broni Fucik.

14. min - Gajor już na lodzie. Gramy w komplecie.

14. min - Krassovskii sam na sam próbował wepchnąć gumę do siatki bekhendem, powstrzymali go jednak nasi defensorzy.

13. min - Zablokowane uderzenie Polodny.

12. min - Za przeszkadzanie dwie karne minuty otrzymuje Gajor.

11. min - Po ładnej wymianie krążka Szurowski uderza, ale pewnie broni nasz krążek.

10. min - Oglądamy dobre i szybkie spotkanie. Akcje toczą się po obu stronach tafli.

9. min - Pesta obok bramki.

9. min - Danieluk z bulika, ale broni Kopriva.

8. mi - Rywale już w pełnym zestawieniu.

8. min - Zablokowany strzał Havlika. Krążek odbił się od łopatki kija jednego z obrońców i opuścił taflę.

7. min - Kontra Rożkowa, ale dobrze blokuje Vachovec.

7. min - Zamykamy rywali w hokejowym zamku.

7. min - Uderzenie blokuje Lehmann

6. min - Bilcik podciął jednego z naszych zawodników i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.

5. min - Gramy już w pełnym zestawieniu.

4. min - Strzał Polodny broni Kopriva.

3. min - Przez minutę rywale nie byli w stanie oddać choćby strząłu.

2. min - Popełniliśmy błąd przy zmianie i otrzymujemy karę za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiedzi ją Kamiński.

2. min - Polodna sam na sam, ale pewnie broni Kopriva!

1. min - GOOOL! Mamy pierwsze trafienie już w 36 sekundzie. Z niebieskiej uderzył Stebih i krążek trafił do siatki rywali! Brawo!

1. min - Pierwsza interwencja Fucika, który mrozi krążek.

1. min - Pierwszy krążek dla Lotosu.

1. min - Obie drużyny są już na lodzie. Pasy wystąpią dziś w wyjazdowych czarnych bluzach. W bramkach: Fućik i Kopriva.

Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0 d. 2:0 k.)

0:1 - Miha Štebih - Michal Vachovec (0:36)

1:1 - Josef Vitek - Jan Steber (44:33, 5/4)

2:1 - Petr Polodna (65:00, decydujący rzut karny)

Sędziowali: Przemysław Gabryszak, Marcin Polak (główni) - Sajmon Grelich, Dariusz Pobożniak (liniowi)

Minuty karne: 6 - 8

Strzały: 27 - 41

Widzów: 1700

Lotos: Fucik (Studziński) - Bilcik, Havlik, Steber, Polodna, Vitek - Szurowski, Krasovskii, Jełakow, Rożkow, Gołowin - Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec - Naróg, Popow, Stasiewicz, Mocarski, Smal

Cracovia: Kopriva (Kowalówka) - Stebih, Jeżek, Mikula, Vachovec, Tvrdoń - Rompkowski, Gula, Leivo, Bahensky, Kapica - Bychawski, Kruczek, Drzewiecki, Domogała, Bepierszcz - Pac, Musioł, Gajor, Bryniczka, Kamiński