KH Energa Toruń - Comarch Cracovia [RELACJA LIVE, TRANSMISJA]

06.12.2019
    Zapraszamy do oglądnięcia transmisji z meczu KH Energa Toruń - Comarch Cracovia, którą przygotował portal polskihokej.tv, a także na relację tekstową. Ze względu na uruchomienie nowej strony, relacja live będzie dostępna w tym newsie, dlatego prosimy o ręczne odświeżanie strony. Początek meczu godz. 18:30.

Transmisja live dostępna jest [TUTAJ]

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 1:2 (0:2, 1:0, 0:1)

0:1 - Tomi Leivo - Filip Drzewiecki, Adam Domogała (04:41, 5/4)

0:2 - Tomi Leivo - Kasper Bryniczka (11:48)

1:2 - Michał Kalinowski - Bartosz Fraszko, Dmitrij Kozłow (27:38, 5/4)

1:3 - Adam Domogała - Mateusz Rompkowski, Jiří Gula (59:29, 4/5, do pustej)

Sędziują: Patryk Kasprzyk, Krzysztof Kozłowski (główni) - Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa (liniowi)

Minuty karne: 24-16

Składy:

Energa: Śpesny (Bojanowski) – Kozłow, Zieliński, Naparło, Fraszko, Kalinowski M. – Szkodenko, Jeriomienko, Satredtinov, Fieofanow, Sergiuszkin – Grebieniuk, Jaworski A., Minge, Jaworski J., Wolżiakin – Gazda, Skólmowski, Mazurkiewicz, Olszewski.

Cracovia: Kopřiva (R. Kowalówka) - Jáchym, Štebih; Mikula, Ježek, Tvrdoň - Kruczek, Bychawski; Bepierszcz, Vachovec, Kapica - Rompkowski, Gula; Drzewiecki,Domogała, Leivo - Musioł, Dąbkowski; Gajor, Bryniczka, Kamiński.

Minuta po minucie:

60. min - KONIEC! Zwyciężamy 3:1 i zabieramy trzy punkty do Krakowa! Zapraszamy już na niedzielne spotkanie z Lotosem PKH Gdańsk w niedzielę 8 grudnia na lodowisku przy Siedleckiego 7! Dziękujemy za uwagę!

60. min - GOOL! Na pół minuty do końca regulaminowego czasu gola do pustej bramki zdobywa Domogała! Nie możemy tego przegrać!

59. min - Dobra okazja Energii. Naparło z bliska. Łapiemy jednak karę i zagramy 4/6. Ciężkie chwile przed Pasami.

58. min - Pusta bramka gospodarzy! Trener Czuch stawia wszystko na jedną kartę!

58. min - Trener gospodarzy Juryj Czuch poprosił o regulaminowy czas.

58. min - Uderzenie Dąbkowskiego z niebieskiej zatrzymuje toruński bramkarz.

57. min - Minge dogrywał zza bramki, ale nikt z miejscowych nie był w stanie celnie uderzyć.

57. min - Dwukrotnie z bliska próbował Mikula, ale na przeszkodzie stanął mu Śpesny.

55. min - Kary sypią się jak z rękawa. Najpierw ukarany Sergiuszkin za hakowanie, ale do boksu kar odesłany również Drzewiecki za wymuszanie kary.

54. min - Sędziowie wysyłają na ławkę kar Satretdinowa za uderzanie. Teraz to my zagramy w przewadze. To dobra okazja na rostrzygnięcie losów tego spotkania!

54. min - Dobre podanie do Satretdinowa, jednak ten z najbliższej odległości przestrzelił.

53. min - Łapiemy kolejną karę. Do boksu kar zjechał Kapica. Musimy uważać, by nie łapać tylu wykluczeń, ponieważ torunianie mogą w końcu wykorzystać liczebną przewagę.

52. min - Od zakrystii próbował Jeżek.

52. min - I już gramy w komplecie. Do końca meczu niespełna 8 minut. Wciąż prowadzimy 2:1.

51. min - Gajor już na lodzie. Przez nieco ponad półtorej minuty zagramy jednak bez jednego zawodnika po karze Mikuli.

50. min - Niestety kolejna kara dla Pasów. Za przeszkadzanie na ławce kar siada Mikula. Przez 20 sekund zagramy w podwójnym osłabieniu.

48. min - W boksie kar przez dwie minuty odpocznie Gajor za zahaczanie.

48. min - Sygnalizowana kara dla naszej drużyny. Rywale jednak długo utrzymują się przy krążku.

47. min - Fraszko sam na sam i uderza bekhendem. Górą w tym pojedynku jednak Kopriva.

45. min - Kolejne dwie dobre okazje Pasów. Dobrze między słupkami toruńskiej bramki radzi sobie jednak Śpesny.

44. min - Kalinowski do Fraszki, a ten uderza po lodzie. Kopriva jednak dostawił parkan do słupka i zapobiegł utracie gola.

44. min - Kontra Jakuba Jaworskiego, nasi defensorzy w porę jednak zdołali wrócić na swoje pozycje.

43. min - Tvrdoń do Mikuli na skrzydło, Słowak dogrywa pod bramkę, ale tym razem górą defensorzy "Stalowych Pierników".

41. min - Jeżek wycofuje do Stebiha, a ten z pierwszego krążka, jednak trafia wprost w bramkarza.

41. min - Wracamy do Torunia na ostatnią tercję meczu z miejscową Energą. Pasy prowadzą 2:1. Wierzymy, że już za nieco ponad dwadzieścia minut będziemy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa naszej drużyny!

40. min - Koniec II tercji. W tej odsłonie rywale zdołali częściowo odrobić straty, ale wciąż prowadzimy 2:1!

40. min - Satredtinow sprzed niebieskiej, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć. Dobry okres gry Torunia.

40. min - Fraszko wjechał w naszą tercję i próbował dograć do Kalinowskiego. Dobrze jednak ustawiony Mikula, który przecina podanie i utrzymuje się przy krążku.

39. min - Dobra okazja Leivo, który nadjeżdżając, uderzył z pierwszego krążka, ale instynktownie broni Śpesny.

38. min - Fraszko z bulika próbował wrzucić krążek pod bramkę, ale ten trafił w łydkę jednego z naszych zawodników.

37. min - Okres lepszej gry gospodarzy. Kilka groźnych sytuacji pod naszą bramki. Wynik wciąż jednak bez zmian.

36. min - Obie drużyny już w pełnym zestawieniu.

34. min - Faulowany Vachovec i gospodarze otrzymują kolejne wykluczenie. Dwie minuty otrzymuje Kozłow. Niestety ukarana również Cracovia za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Karę odsiedzi Kamiński.

33. min - Torunianie już w komplecie, ale sędzia ponownie sygnalizuje karę.

33. min - Trwa kanonada strzelecka. Trzeci gol wisi w powietrzu.

32. min - Domogała sprzed lewego bulika, ale trafia prosto w bramkarza.

31. min - Kara dla Energii Toruń za opóźnianie gry. Odsiedzi ją Wołżiakin.

30 min - Optyczna przewaga Pasów. Nie pozwalamy rywalom na opuszczenie swojej tercji.

28. min - 1:2... Fraszko na lewo do Kalinowskiego, a ten strzałem w długi róg zdobywa kontaktowego gola dla swojej drużyny. Gramy dalej!

28. min - Kolejna dobra gra w obronie. Wybijamy krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.

27. min - Kara dla Drzewieckiego za atak wysokim kijem.

25. min - Kozłow do Fraszki, ten próbował uderzać blisko naszej bramki, ale dobrze nasi defensorzy. Po chwili Naparło z pierwszego krążka. Pewnie jednak broni Kopriva.

24. min - Gramy już w komplecie. Udało się wybronić osłabienie. Brawo!

24. min - Satretdinow z pierwszego krążka, ale czujny Kopriva.

23. min - Dobrze się bronimy i nie pozwalamy na oddanie strzału rywalom. Dobra interwencja Rompkowskiego, który za naszą bramką odebrał krążek Sergiuszkinowi.

23. min - Mimo osłabienia, Kapica oddaje strzał na bramkę Torunia.

22. min - Pierwsze wykluczenie dla Pasów. Za rzucenie na bandę dwie minuty w boksie kar odpocznie Vachovec.

22. min - Tvrdoń z bekhendu z okolic prawego bulika, ale nad poprzeczką.

22. min - Szkodenko z bliska, ale pewnie interweniuje Kopriva i mrozi krążek.

21. min - Torunianie już w pełnym zestawieniu.

21. min - Wracamy na Lodowisko Tor-Tor w Toruniu. Pasy prowadzą 2:0 po dwóch golach Leivo. Tę odsłonę rozpoczniemy w liczebnej przewadze.

20. min - Koniec I tercji. Po dwóch golach Leivo prowadzimy 2:0! Zapraszamy ponownie po przerwie!

19. min - Ostrzeliwujemy bramkę miejscowych. Dobra przewaga w wykonaniu Pasów!

18. min - Do końca tercji zagramy w przewadze. Czekamy na trzeciego gola!

18. min - Skólmowski łapie karę za atak kijem trzymanym oburącz. Dodatkowo torunianin otrzymuje 10 minut za niesportowe zachowanie!

15. min - Szczęście przy Pasach! Krążek trafia w słupek naszej bramki!

15. min - Nie ma gola! Sędziowie po weryfikacji ostatecznie potwierdzili, że krążek nie przekroczył linii bramkowej. Wciąż prowadzimy 2:0!

14. min - Wydaje się, że gospodarze skierowali krążek do naszej bramki. Sędziowie nie przerywają gry. Prawdopodobnie przy najbliższej przerwie czekać nas będzie weryfikacja wideo.

12. min - 2:0! Bryniczka przejął krążek, wjechał do tercji i odegrał na lewo do Leivo! Fin pewnym uderzeniem zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu!

11. min - Kopriva wyjeżdża z bramki i długim podaniem uruchamia napastników. Torunianie już w pełnym zestawieniu. Nie udało się wykorzystać przewagi.

10. min - Tvrdoń do Jeźka, ale ten z bliska nie trafia w krążek. Minuta przewagi za nami.

9. min - Satredtinow trafił do naszej bramki, ale wcześniej gwizdek sędziego. Arbiter sygnalizuje wykluczenie dla torunian.

7. min - Dobra gra Pasów. Dążymy do zdobycia drugiego gola.

6. min - GOOL! Podanie do Leivo, a ten z okolic bulika otwiera wynik. Brawo Pasy!

5. min - Ponownie Kapica, który oddaje strzał spomiędzy bulików, mimo asysty dwóch defensorów Energii.

5. min - Kapica z niebieskiej, ale pewnie łapie Spesny.

4. min - Pierwsze wykluczenie w meczu. Na ławkę kar udaje się Szkodenko. Dobra okazja dla Pasów na otwarcie wyniku!

3. min - Chwila przerwy. Krążek opuszcza taflę.

2. min - Próby Minge i A. Jaworskiego. Najpierw dobrze obronił Korpiva, a później krążek trafił w boczną siatkę.

2. min - Pierwsza minuta mocno intensywna. Indywidualną akcją popisał się Kapica, który oddał mocny strzał, ale bramkarz Torunia dobrze interweniował.

1. min – Pierwszy krążek dla gospodarzy.

1. min – Rozpoczynamy spotkanie na lodowisku Tor-Tor w Toruniu. Dziś liczymy na trzy punkty i pewną wygraną!