GKS Katowice - Comarch Cracovia [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

03.01.2020
    GKS Katowice - Comarch Cracovia  [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

Zapraszamy do obejrzenia transmisji oraz śledzenia relacji live z pierwszego meczu hokeistów Comarch Cracovii w 2020 roku. Rywalem Pasów będzie GKS Katowice, a pierwsze rzucenie krążka nastąpi o godz. 18:30.

Transmisja dostępna jest w serwisie polskihokej.tv - [kliknij TUTAJ]

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

60. min - KONIEC! Zwyciężamy 3:2 i udanie rozpoczynamy 2020 rok. Zapraszamy już w niedzielę 5 stycznia o godz. 18:30 #NaLodowisku podczas meczu Teddy Bear Toss!

60. min - Tak się właśnie dzieje! Emocjonująca końcówka!

60. min - Czas dla drużyny GKS-u Katowice. Trener Sarnik z pewnością ściągnie bramkarza i wprowadzi szóstego gracza z pola!

57. min - Bahensky sprzed niebieskiej, ale mocno niecelnie.

55. min - Katowice próbują odwrócić losy meczu. Dzielnie się bronimy i wybijamy rywali z rytmu. 5 minut do końca!

53. min - GOOOL! Wykorzystujemy kolejną przewagę i do siatki trafia Tvrdoń. Prowadzimy 3:2! Brawo!

51. min - Kara 2+10 dla Rajamakiego.

51. min - 2:2... Niestety niezbyt długo cieszyliśmy się z prowadzenia. Gola dla gospodarzy spod bramki zdobywa Makkonen po podaniu Kolusza. Walczymy dalej!

49. min - GOOL! Na 2:1 w przewadze gola zdobywa Jiri Gula! Brawo Pasy!

49. min - Bahensky nad poprzeczką.

48. min - Kara dla "GieKsy"! Wykluczenie otrzymuje Michalski za spowodowanie upadku. To wyśmienita okazja, by przechylić losy spotkania na swoją korzyść!

46. min - Kapica otrzymuje podanie zza bramki, ale szybszy Rahm, który mrozi krążek.

45. min - Kolejny raz dobrze spisał się nasz bramkarz, który złapał gumę po uderzeniu Krężołka.

43. min - Rajamaki sam na sam, ale świetna interwencja Koprivy, który odbija krążek parkanem.

42. min - Po mocnym strzale krążek odbija się od Koprivy i mija słupek naszej bramki.

41. min - Obie drużyny już w pełnych zestawieniach.

41. min - Rozpoczynamy ostatnie 20 minut meczu.

Koniec II tercji

40. min - Po czterdziestu minutach mamy remis. Czekamy na trzecią tercję i kolejne gole dla Pasów!

39. min - Wykluczenia dla Vachovca i Lahde pod bramką.

36. min - Mamy to! A więc strzelcem pierwszej bramki dla Pasów w 2020 roku zostaje Michal Vachovec! Brawo!

36. min - Krążek w bramce katowiczan, ale sędziowie decydują się na analizę wideo.

35. min - Po probie zamrożenie krążka przez Rahma, znów oglądamy przepychankę pod bramką "GieKsy".

34. min - Franssila uderza nad poprzeczką naszej bramki.

34. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu. Wciąż 1:0 dla drużyny z al. Korfantego.

32. min - Dwie minuty za zahaczanie otrzymuje Paszek. Zagramy w przewadze. To dobra okazja na doprowadzenie do remisu.

32. min - Vachovec na lewo do Mikuli, ale ten nieczysto przyjął krążek. Sygnalizowana kara dla gospodarzy.

30. min - Jezek już na tafli. Gramy w pełnym zestawieniu.

29. min - Kanonada strzelecka na bramkę Koprivy, ale krążek nie znajduje drogi do naszej bramki.

28. min - Kolejne wykluczenie dla Pasów. Za przeszkadzanie dwie minuty otrzymuje Jezek.

27. min - Dobra postawa naszej defensywy zatrzymała efektowny rajd Kolusza prawą stroną.

26. min - Drzewiecki celnie uderzył spod bandy, ale dobrze broni Rahm.

25. min - Niewiele brakowało, ale naszą drużynę przed stratą drugiego gola uratował słupek.

23. min - Dobra obrona parkanami Koprivy, po chwili Tvrdoń po lodzie z ostrego kąta, ale nasz napastnik uderzył zbyt lekko, by pokonać Rahma.

22. min - Gramy już w pełnym zestawieniu. Przetrwaliśmy to osłabienie.

21.min -  Zaczynamy II odsłonę. Jeszcze przez 1:09 sekund zagramy w osłabieniu.

Koniec I tercji

20. min - Koniec pierwszej tercji. Póki co lepsi gracze GKS-u Katowice, którzy prowadzą po bramce Filipa Starzyńskiego.

20. min - Miloslav Jachym ukarany dwoma minutami za spowodowanie upadku przeciwnika. To nasze drugie wykluczenie w tym meczu.

18. min - Sędziowie uspokoili sytuację i jednak nie zdecydowali się nałożyć karnych minut.

18. min - Iskrzy na lodzie pod bramką GKS-u. Z pewnością posypią się wykluczenia.

18. min - Katowice już w pełnym zestawieniu. Nie udało się zagrozić ich bramce i wciąż to rywale na prowadzeniu.

16. min - Gospodarze łapią pierwszą karę. Do boksu udaje się Cimzar, który zaatakował jednego z naszych zawodników wysokim kijem.

15. min - Groźne uderzenie, ale Kopriva odbija krążek rękawicą.

15. min - W dobrej sytuacji znalazł się Krężołek, ale nasza defensywa spisała się bez zarzutu.

15. min - Pewna obrona Koprivy, który łapie gumę po strzale Pasiuta.

14. min - Okres gry bez klarownych sytuacji z obu stron.

12. min - Przycisnęliśmy rywali, jednak jak ci dobrze się bronią.

10. min - Maakonen uderzał w kierunku naszej bramki, ale nikt z zawodników "GieKsy" nie zdołał przekierować go w światło naszej bramki.

9. min - Tracimy pierwszego gola... Starzyński wepchnął krążek do bramki obok parkana Koprivy. Pasy jesteśmy z Wami!

8. min - Spory błąd Rompkowskiego, który podał krążek wprost na kij Rajamakiego. Zawodnik rywali jednak przestrzelił.

7. min - Gramy już w pełnym zestawieniu. Na tablicy świetlnej wciąż 0:0.

6. min - Szczęście po naszej stronie. Cimzar po nagraniu zbija krążek tuż przy prawym słiupku, ale gracz GKS-u minimalnie chyił.

5. min - Pierwsze wykluczenie w meczu łapie Tvrdoń. Powód - atak wysokim kijem.

4. min - Dobra interwencja Koprivy, Paszek mógł dobić uderzenie.

3. min - Bahensky nie trafia w krążek w dobrej sytuacji.

3. min - Akcja Pasów pod bramką Katowic, ale zabrakło strzału.

2. min - Póki co przewaga gospodarzy, którzy atakują nas w naszej tercji.

1. min - Najpierw zablokowane uderzenie Da Costy, a następnie Wajda sprzed bulika po lodzie obok słupka naszej bramki.

1. min - Pierwszy krążek dla Pasów! Do boju drużyno!

1. min - Zaczynamy! Między słupkami obu drużyn wystąpią dziś Rahm i Kopriva.

GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

1:0 - Filip Starzyński - Nestori Lahde, Juuso Salmi (8:05)

1:1 - Michal Vachovec - Marek Tvrdoň  (35:59)

1:2 - Jiri Gula - Mateusz Rompkowski, Damian Kapica (48:57, 5/4)

2:2 - Jussi Makkonen - Marcin Kolusz, Tuukka Rajamäki (50:27)

2:3 - Marek Tvrdoň - Miloslav Jachym, Michal Vachovec (52:54)

Sędziowali: Patryk Pyrskała, Tomasz Radzik (główni) - Mateusz Bucki, Mateusz Kucharewicz (liniowi)

Minuty karne: 20-8

GKS Katowice: Rahm (Kieler) - Kolusz, Wajda, Krężołek, Pasiut, Da Costa - Salmi, Franssila, Cimzar, Makkonen, Rajamaki - Jaśkiewicz, Krawczyk, Lahde, Michalski, Starzyński oraz Tomasik, Mularczyk i Paszek.

Comarch Cracovia: Kopriva (Kowalówka) - Jachym, Jezek, Mikula, Vachovec, Tvrdoń - Rompkowski, Gula, Leivo, Bahensky, Kapica - Bychawski, Kurczek, Drzewiecki, Domogała, Bepierszcz - Pac, Stebih, Brynkus, Bryniczka, Kamiński.