Damian Kapica ponownie w Pasach!

  10.05.2024
  Damian Kapica ponownie w Pasach!

  Dobrze znany Kibicom w Krakowie napastnik Damian Kapica po raz trzeci w karierze zdecydował się na grę w Pasach. 31-letni napastnik związał się z Comarch Cracovią umową, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/25!

  Damian Kapica reprezentował Pasy od 2015 roku, z przerwami na występy w słowackiej ekstralidze oraz w zeszłym sezonie w barwach macierzystej drużyny PZU Podhala Nowy Targ. W tym czasie zdobył z naszą drużyną dwa tytuły mistrza Polski, dwa srebrne medale oraz dwa Puchary i Superpuchary naszego kraju! Do bogatej kolekcji tytułów dorzucił także grę w Hokejowej Lidze Mistrzów oraz najważniejsze trofeum w polskim hokeju czyli Puchar Kontynentalny!

  - Myślę, że tym transferem sprawiliśmy miłą niespodziankę Kibicom. Damian to zawodnik, który już od lat jest mocno związany z naszym Klubem, dlatego bardzo chcieliśmy, by mógł ponownie założyć koszulkę w biało-czerwone pasy. Szybko się dogadaliśmy i mocno liczymy, że ponownie będzie jednym z liderów i wzorem dla młodych zawodników. Powoli tworzymy ciekawą drużynę, która z pewnością dostarczy nam wielu pozytywnych sportowych emocji i mocno „namiesza” w lidze – powiedział Dyrektor Operacyjny Łukasz Sikora.

  - Bardzo się cieszę z powrotu i dziękuję Klubowi za taką możliwość. Jest nowy trener i nowa strategia, dlatego będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony i znów dać radość naszym Kibicom. Do zobaczenia przy Siedleckiego 7! – stwierdził z kolei zawodnik.

  Damian, witamy ponownie w domu i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ