Comarch Cracovia – Zagłębie Sosnowiec [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

23.10.2020

Z powodu pandemii koronawirusa spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej oraz transmisji wideo. Pocżątek godz. 18:30.

Transmisja w portalu polskihokej.tv dostępna jest TUTAJ

Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

1:0 - Jiří Gula - Jakub Šaur (24:20, 5/4)

2:0 - Richard Nejezchleb - Michal Gutwald (27:29)

3:0 - Erik Němec - Damian Kapica (28:48)

4:0 - Taavi Tiala - Damian Kapica, Michal Gutwald (50:14)

5:0 - Tomáš Franek (52:44)

6:0 - Richard Nejezchleb -Tomáš Franek  (57:10)

Sędziowali: Dawid Mazur, Mariusz Smura (główni) - Paweł Bajon, Maciej Waluszek (liniowi)

Minuty karne: 6 - 12

Mecz rozgrywany bez udziału publiczności.

Cracovia: Petraśek (R. Kowalówka n/g) – Gula, Šaur; Tiala, Němec, Kapica – Dudáš, Szurowski; Franek, Ježek, Nejezchleb – Musioł, Gutwald; Brynkus, Widmar, Csamangó – Gosztyła, Bezwiński, Kamiński, Augustyniak, Drzewiecki.

Trener: Rudolf Roháček

Zagłębie: Czernik (od 50:15 Kotuła) - Naróg, Kascak, Nikiforov, Nahunko, Bernacki - Syrjożekin, Jakobsons, Baszirow, Dubinin, Smal - Khoperia, Domogała M., Kulas, Rutkowski, Kozłowski T. - Luszniak, Gniewek, Jerassow, Stojek, Piotrowski

Trener: Grzegorz Klich

Relacja tekstowa (Prosimy o ręczne odświeżanie np. klawiszem F5):

KONIEC MECZU

60' - Koniec meczu! Pewnie pokonujemy Zagłębie Sosnowiec 6:0 i dopisujemy trzy punkty do swego konta w tabeli. Brawo drużyna!

60 ' - Na niespełna minutę do końca Damian Kapica łapie karę za zahaczanie.

58' - 6:0 - Franek idealnie obsłużył Nejezchleba, a ten z bliska po raz drugi w meczu pakuje gumę do siatki!

53' - Piąte trafienie dla Paśów zdobywa Franek! Brawo!

51' - W drużynie gości następuje zmiana bramkarza. Michała Czernika zastępuje Marcel Kotuła.

51' - 4:0 - Taavi Tiala po podaniu Kapicy umieszcza krążek w bramce! Brawo!

48' - Goście w pełnym zestawieniu.

46' - Gula i pewnie łapie Czernik.

46' - Błąd przy zmianie w drużynie Zagłębia i rywale otrzymują karę za nadmierną liczbę zawodników na lodzie.

45' - Uderzał Kapica i na raty broni sosnowiecki golkiper.

44' - Jesteśmy już w komplecie. Rywale nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą bramką.

42' - Za zahaczanie do boksu kar odesłany Nejechleb.

ROZPOCZĘCIE III TERCJI

KONIEC II TERCJI

40' - Syrena kończy drugie dwadzieścia minut, które bez wątpienia należały do Pasów!

40' - Nikiforow po łopatce kija obrońcy nad bramką.

40' - Nahunko popędził z kontrą i dograł pod bramkę, ale nie było nikogo w ekipie rywali, kto zamknąłby tę dobrze zapowiadającą się akcję strzałem.

39' - Kamiński sprzed niebieskiej, ale golkiper przyjezdnych nie miał problemu z zamrożeniem krążka.

38' - Sosnowiczanie już w pełnym zestawieniu.

38' - Widmar pod bramkę do Csamangi, ale szybsi defensorzy Zagłębia.

37' - Kapica wjechał do tercji gości, ale osamotniony nie byl w stanie zrobić za wiele.

36' - Gula huknął sprzed bulika, ale krążek pewnie łapie Czernik.

36' - Zahaczany Nejezchleb i do boksu kar żjeżdża Dubinin. Okazja na podwyższenie wyniku.

34' - Trzeci atak w tercji Zagłębia, ale defensorzy rywali tym razem stanęli na wysokości zadania.

32' - Z bliska próbował Kapica, ale Czernik leżąc mrozi gumę.

32' - Wysoko nad bramką uderzył Bernacki.

31' - Dobrze pracujemy pod swoją bramką i nie dopuszczamy rywali do oddania strzału.

30' - Kulas z niebieskiej, ale bez problemow parkanami broni Petrasek.

30' - Połowa regulaminowego czasu za nami. Prowadzimy 3:0 i mamy apetyt na kolejne trafienia!

29' - 3:0! Trzecie trafienie po podaniu Kapicy zdobywa Nemec, który pokonał Czernika po dobitce!

29' - Kamiński próbował "od zakrystii", ale guma odbiła się od łopatki kija jednego z defensorów i opuściła taflę.

28' - 2:0! - Nejezchleb huknął z okolic prawego bulika i krążek zatrzepotał w siatce. Prowadzimy już dwoma golami!

27' - Dwukrotnie Drzewiecki, ale najpierw w bramkarza, a później obok lewego słupka.

26' - 1:0!!! - Saur oddał krążek Guli, ten dobija swoje uderzenie i mamy otwarcie wyniku. Brawo Pasy!

25' - Ogromne zamieszanie pod bramką. Próbował z bliska m.in. Csamangó, ale ostatecznie bramkarz rywali mrozi krążek.

23' - Za zahaczanie dwie minuty w boksie kar spędzi Bernacki.

23' - Ogromny pech Pasów. Nemec po kontrze z bliska, krążek po lodzie minął odsłoniętą część bramki. Na Lodowisku przy Siedleckiego 7 wciąż bez goli.

23' - Pasy próbują skonstrować atak, ale rywale wybijają krążek. Gra wraca pod bramkę Zagłębia.

22' - Nejezchleb wycofał do Szurowskiego, ten wrzuca krążek pod bramke i parkanem broni Czernik.

21' - Pierwszy krążek dla 12-krotnych mistrzów Polski!

21' - Zaczynamy drugą odsłonę. Liczymy na trafienia naszej drużyny.

ROZPOCZĘCIE II TERCJI

KONIEC I TERCJI

20' - Koniec pierwszej tercji. Wynik bezbramkowy.

20' - Zagłębie już w komplecie.

20' - Kapica wjechał z impetem pod bramkę od prawej strony, ale Czernik zdołał wybić go z uderzenia i zamrozić gumę.

18' - Niezbyt długo rywale cieszyli się grą w pełnym zestawieniu. Za trzymanie dwie karne minuty otrzymuje Bernacki.

18' - Rywale już w komplecie. wynik wciąż bezbramkowy.

17' - Teraz dwukrotnie próbował Dudaś, ale Czernik mrozi krążek.

16' - Walczymy, ale brakuje strzałów.

16' - Zagłębie otrzymuje pierwsze wykluczenie w tym meczu. Dwuminutową karę będzie odsiadywał Kascak.

15' - Kapica minął kilku rywali, ale z bliska posłał gumę obok słupka. Prawoskrzydłowy pierwszego ataku jest dziś bardzo aktywny na lodzie.

13' - Idealne nagranie do Kascaka, ale ten z najbliższej odległości posyła krążek nad poprzeczką.

12' - Kapica z okolic bulika, ale guma trafia w łydkę Dubinina.

10' - Po kontrze tuż przy prawym słupku uderzył Smal, ale Petrasek zdołał się przemieścić i zablokować uderzenie.

9' - Franek zza bramki do Nejechleba, ten nieczysto trafia w krążek. Gume przejmuje Jeżek, który huknął z bulika, ale dobrze spisał się Czernik. Gra nie zostaje przerwana. Dobry okres gry Pasów.

8' - Ponownie Dubinin. Napastnik drugiej formacji Zagłębia z lewej strony wrzucił krążek pod bramkę, ale nie było tam nikogo kto zamknąłby akcję strzałem.

7' - Dubinin z okolic bulika uderzył obok słupka.

6' - Kapica wjechał w tercję gości i mimo naporu defensywy zdołał utrzymać się przy krążku. Krązke po jego uderzeniu odbił się jednak od łydki jednego z obrońców.

5' - Gramy już w pełnym zestawieniu.

4' - Z bulika próbował Nikiforow. Rywale zamykają nas w zamku. Dobrze spisuje się póki co Petrasek.

3' - Pierwsze wykluczenie dla Pasów. Tiala otrzymuje dwie karne minuty za spowodowanie upadku.

3' - Próbował Franek z ostrego kąta, na raty broni Czernik.

2' - Pierwsza próba nieudana.

1' - Dziś nasza drużyna wyjątkowo wystąpi w strojach wyjazdowych.

1'  Pierwsze wznowienie dla Pasów.