Comarch Cracovia - GKS Katowice [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

21.01.2020

Hokeiści Pasów po dwóch zwycięstwach z rzędu podejmą na własnym lodzie GKS Katowice. Przygotowaliśmy relację tekstową z tego wydarzenia, a transmisja wideo dostępna będzie w serwisie polskihokej.tv. (Fot. B. Gogulski)

Transmisja wideo dostępna jest [TUTAJ]

Relacja live (prosimy o ręczne odświeżanie strony):

Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia - GKS Katowice 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

1:0 - Damian Kapica - Tomi Leivo - Tomáš Urban (2:09)

1:1 - Grzegorz Pasiut - Marcin Kolusz - Jaakko Turtiainen (44:02)

2:1 - Ondrej Mikula - Adam Domogała - Maciej Kruczek (53:21)

Comarch Cracovia: Kopriva (Kowalówka) – Rompkowski, Gula, Leivo, Urban, Kapica – Stebih, Jezek, Bepierszcz, Bahensky, Tvrdoń – Bychawski, Kruczek, Mikuła, Kalinowski, Domogała – Dąbkowski, Musioł, Drzewiecki, Bryniczka, Kamiński

GKS Katowice: Rahm (Kieler) – Kolusz, Wajda, Turtiainen, Pasiut, Michalski – Salmi, Franssila, Cimzar, Makkonen, Rajamaki – Jaśkiewicz, Krawczyk, Lahde, Krężołek, Starzyński - Tomasik, Mularczyk, Paszek

60' - KONIEC! Pasy z kolejnym zwycięstwem - pokonujemy katowiczan 2:1, dopisując sobie kolejne ważne punkty. Brawo drużyna!

59' - Minuta do końca spotkania!

58' - Pasy grają na uwolnienie. Czas dla zespołu rywala.

57' - Zespół z Katowic decyduje się na wycofanie bramkarza.

56' - Dwójkowa akcja Kapicy i Leivo, na raty wybroniona przez Rahma.

55' - Turtiainen mierzy z bliska, ale blokuje to Kopriva.

54' - Wznowienie wygrane przez katowiczan.

53'21" - Mikula ponownie daje nam prowadzenie!

52' - Wracamy do pełnych zestawień.

51' - Pasy w zdecydowanej ofensywie. Strzela Bepierszcz, ale broni to Rahm.

50' - Salmi oddaje strzał tuż przed bramką Koprivy, ale ją mija.

49'05" - Wykluczenie po obydwu stronach. Na ławce kar Bahensky i Wajda.

49' - Niestety, goście już w komplecie.

48' - Kapica uderza, dobija Leivo, ale niestety nie ma bramki.

47' - Paszek złapany na spalonym.

46' - Rywale próbują podejść pod bramkę Koprivy, lecz bezskutecznie. Dobra obrona Cracovii.

45'58" - Franssila napomniany za opóźnianie gry. Pasy grają 5 na 3!

45' - Wznawiamy z neutralnej.

44'20" - Jaśkiewicz ukarany za trzymanie.

44'02" - Niestety, wyrównanie po strzale Pasiuta.

44' - Ponownie uspokaja się gra obydwu zespołów. Czas gra na korzyść Pasów.

43' - Rywalom rewanżuje się Bychawski, również minimalnie mijając bramkę.

42' - Sprzed pola bramkowego Koprivy próbuje Tomasik, lecz niewystarczająco celnie.

41' - Wracamy! Przebicie wygrane przez Pasy.

40' - Druga syrena, stan meczu niezmienny. Pasy wciąż na jednobramkowym prowadzeniu!

39' - Minuta do końca drugiej tercji.

38' - Strzał Krężołka sprzed bulika niewystarczająco precyzyjny, by zagrozić Koprivie.

37'19" - Franssila napomniany za zahaczanie.

37' - Uderzenie Bychawskiego z trudem odbija Rahm.

36' - Nasi zawodnicy w kontrze, strzał Bepierszcza obija słupek.

35' - Makkonen z bliska, lecz niecelnie.

34' - Coraz większy ciężar kładziemy na dobrą defensywę. Comarch Cracovia nie pozwala stworzyć zagrożenia rywalom.

33' - Pasy w komplecie, prowadzenie wybronione!

32' - Michalski uderza tuż obok bramki Koprivy.

31' - Przed nami dwie minuty, które należy wybronić.

30'50" - Stebih napomniany za nadmierną ostrość w grze. Goście w przewadze.

30' - Cimzar rozgrywa na środku tafli, lecz przejmujemy gumę.

29' - Makkonen uderza ponad bramką Koprivy.

28' - Okres większej aktywności katowiczan. Comarch Cracovia głównie w obronie.

27' - Duże zamieszanie pod naszą bramką! Kruczek wybija z linii bramkowej, nadal 1:0 dla Pasów.

26' - Makkonen udaje się szybko na połowę Comarch Cracovii, lecz zostaje szybko zepchnięty do bandy.

25' - Ustabilizował się nieco obraz gry. Pasy z wyraźną przewagą, kontrolując spotkanie, grają głównie długim podaniem.

24' - Kalinowski rozgrywa z Drzewieckim, lecz aktywnie rozbija to obrona gości.

23' - Drzewiecki wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, ale uderza ponad poprzeczką.

22' - Dwukrotnie w krótkim odstępie czasu uderzają Bahensky i Leivo, dwukrotnie na posterunku Rahm.

21' - Wracamy do gry! Wznowienie przejęte przez katowiczan.

20' - Wybrzmiewa pierwsza syrena! Do przerwy Pasy na jednobramkowym prowadzeniu.

19' - Minuta do zakończenia pierwszej tercji spotkania.

18' - Michalski nieznacznie mija słupek naszej bramki.

17' - Cimzar z bliskiej odległości uderza prosto w Koprivę.

16' - Leivo uderza z ostrego kąta, guma odbita przez Rahma.

15' - Domogała pędzi na bramkę Rahma, lecz niestety traci krążek.

14' - Pasy w komplecie, przewaga wybroniona!

13' - Uderzenie Kolusza ponad bramką strzeżoną przez Koprivę.

12' - Chaotyczna gra katowiczan, których ataki rozbijane są na środku tafli.

11'29" - Kasper Bryniczka napomniany za spowodowanie upadku przeciwnika. Niestety, Pasy w osłabieniu.

10' - Próba wepchnięcia krążka do siatki przez Lahde kończy się zamrożeniem gumy przez Koprivę.

9' - Kapica z nadgarstka, uderzenie jednak zbyt lekkie i mija bramkę katowiczan.

8' - Bahensky uderza mocmo, ale krążek obija bark bramkarza rywali.

7' - Goście ponownie w komplecie.

6' - Czekamy na wykorzystanie przewagi Comarch Cracovii!

5' - Pasy przechwytają w środku pola, ale kontra powstrzymana przez dobrze ustawioną obronę gości.

4'45" - Kara mniejsza dla zespołu GKS Katowice, który wyszedł na lód z nadprogramową liczbą graczy.

4' - Groźnie uderzył Michalski, ale guma pewnie zamrożona przez Koprivę.

3' - Gra wznowiona z tercji neutralnej.

2'09" - Kapica tym razem skutecznie! Uderzenie mija bramkarza katowiczan i wyprowadza Pasy na prowadzenie.

2' - Z daleka mierzy Kapica, ale pierwszą interwencję w meczu zalicza Rahm.

1' - Rozpoczynamy! Wznowienie dla Pasów.

0' - Witamy na Lodowisku przy ul. Siedleckiego! W pierwszym meczu piątej rundy Polskiej Hokej Ligi zmierzymy się z GKS-em Katowice. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.