Comarch Cracovia - GKH Stoczniowiec Gdańsk [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

25.09.2020

Zapraszamy na relację tekstową z drugiego meczu Comarch Cracovii na Lodowisku przy Siedleckiego 7. Rywalem Pasów będzie gdański Stoczniowiec. Początek godz. 18:30.

Comarch Cracovia - GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

1:0 - Taavi Tiala - Sebastian Brynkus (24:31)

2:0 - Richard Najezchleb - Tomáš Franek, Martin Dudaš (24:43)

3:0 - Martin Dudaš - Aleš Ježek (32:26)

4:0 - Jakub Šaur - Taavi Tiala, Erik Němec (44:14,  5/4)

5:0 - Tomáš Franek - Aleš Ježek, Richard Najezchleb (45:34)

Sędziują: Paweł Breske, Daniel Lipiński (główni) - Michał Gerne, Sławomir Szachniewicz (liniowi)

Minuty karne: 28 - 10

Widzów: 400

Cracovia: Kowalówka (Hebda) - Gula, Šaur, Tiala, Němec, Brynkus - Dudaš, Gutwald, Franek, Ježek, Nejezchleb - Musioł, Szurowski, Bezwiński, Kamiński, Csamangó - Gosztyła, Jastrabau, Dziurdzia, Augustyniak

Trener: Rudolf Roháček

Stoczniowiec: Kieler (Soliński) - Rompkowski, Liśkiewicz, Vitek, Mocarski, Zając - Lehmann, Zhurauski, Stasiewicz, Pesta, Bandarenka - Leśniak, Wala, Rybak Maciej, Strużyk, Labinowicz - Kruk, Niedźwiecki, Sadowski, Drąg

Trener: Krzysztof Lehmann

Transmisja wideo dostępna jest TUTAJ

Relacja tekstowa (Prosimy o ręczne odświeżanie strony np. klawiszem F5):

KONIEC MECZU

60' - KONIEC! Wygrywamy 5:0 nad Stoczniowcem! Brawo Pasy!

60' - Gula sprzed bulika i barkiem broni Kieler.

60' - Na minutę przed końcem dwuminutową karę otrzymuje Rompkowski.

59' - Bezwiński dostał dobre podanie przed bramkę i próbował zmieścić krążek między słupkami bekhendem, ale dobrze ustawiony był Kieler.

58' - Gula sprzed bulika nad poprzeczką.

57' - Tiala przejął krążek i wjechał między dwóch obrońców, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

55'  - Do boksu kar trafia też Jeżek za przeszkadzanie. Zagramy 5 na 4.

55' - Bekhendem uderzał Lehmann, ale wcześniej gwizdek sędziego i zawodnik gości zostaje odesłany na dwuminutowe wykluczenie.

55' - Skutecznie się bronimy wybijając krążek.

54' - Wznowienie w naszej tercji i w ładnym stylu Kowalówka łapie krążek.

54' - Ponownie w boksie kar zasiadł Gula.

53' - Csamango po wznowieniu, ale gdański bramkarz mrozi gumę.

53' - Musioł sprzed prawego bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyc Kielera.

51' - Csamango ze slotu, ale wcześniej sędziowie odgwizdali spalonego w polu bramkowym.  Gra wycofana do tercji neutralnej.

51' - Po kontrze Franek uderza obok słupka.

50' - Gula już na lodzie. Wcześniej dobra interwencja Kowalówki po strzale Mocarskiego z okolic bulika.

49' - Dudas otrzymuje indywidualną karę 10-minutową za niesportowe zachowanie.

48' - Kolejne wykluczenie dla gracza Pasów. Tym razem na ławkę kar odesłany Gula. Powodem jest zbyteczna ostrość w grze.

46' - GOOL! Kolejne trafienie dla Pasów pada łupem Tomasa Franka. Tego spotkania nie możemy już przegrać!

45' - GOOL! Rozklepana obrona Gdańska i na siedem sekund przed końcem kary czwarte trafienie dla Pasów zdobywa Saur.

44' - Po serii podań sprzed lewego bulika uderzał Tiala, ale Kieler broni i zatrzymuje krążek.

43' - Za crosscheching do boksu kar trafia Lehmann. Zagramy w przewadze.

42' - Kamiński trafia w słupek. To już trzeci taki przypadek w tym meczu.

41' - Zaczynamy trzecią odsłonę od wygranego wznowienia ze środka tafli.

ROZPOCZĘCIE III TERCJI

KONIEC II TERCJI

40' - To była dobra tercja w wykonaniu Pasów! Prowadzimy 3:0 i czekamy na kolejne trafienia 12-krotnych mistrzów Polski!

40' - Na 25 sekund do końca tej odsłony soczysty strzał Vitka broni Kowalówka.

38' - Niezbyt długo cieszyliśmy się grą w pełnym zestawieniu, bowiem do boksu kar udał się właśnie Najezchleb.

38' - Gramy w komplecie.

37' - Franek i Rybak już na lodzie, jeszcze przez blisko pół minuty musimy radzić sobie bez jednego gracza.

36' - Lehmann z niebieskiej nad bramką.

36' - Za przeszkadzanie do Franka dołacza Gutwald i teraz będziemy musieli radzić sobie bez dwóch graczy.

35' - Ogromny kocioł pod naszą bramką. Kowalówka nie był w stanie zamrozić krążka i niewiele bramkowało, a wtoczyłby się on do bramki. Szczęście po stronie Pasów.

35' - Obustronne wykluczenie - w boksach kar Maciej Rybak oraz Tomas Franek. Zagramy 4 na 4.

33' - GOOL - Potężne uderzenie z daleka i mamy trzecie trafienie dla Pasów. Pierwszego gola po powrocie do Comarch Cracovii zdobywa kapitan Martin Dudaś. Gratulacje!

32' - Bezwiński po raz drugi w tym meczu trafia w słupek. Nie ma dziś szczęścia młody wychowanek Pasów!

30' - Połowa regulaminowego czasu gry za nami. Prowadzimy 2:0 po golach Tiali oraz Najezchleba.

30' - Brynkus dograł do Tiali na prawo, ale Fin minimalnie chybił. Ogromny kocioł pod bramką Stoczniowca.

29' - Csamango ze slotu, ale rękawicą broni golkiper przyjezdnych.

29' - Z okolic bulika uderzył Dudas, ale parkanem broni Kieler. Gramy już w komplecie.

28' - Gdańsk zaatakował, ale dzielnie się bronimy.

27' - Łapiemy kolejne wykluczenie. Dwie karne minuty za atak kolanem otrzymuje Dudas.

25' - GOOOL! - Worek z bramkami się rozwiązał! Po strzale z nadgarstka drugie trafienie dla Pasów zdobywa Najezchleb.

25' - GOOOL! - Tavi Tiala zdobywa pierwsze trafienie dla Pasów!

24' - Uderzał Brynkus, ale krążek po łopatce kija defensora "Stoczni" opuszcza taflę.

24' - Najezchleb wycofał do Musioła, ten odegrał Do Szurowskiego ,ale krążek po strzale naszego defensora odbija się od łydki obrońccy Stoczni.

23' - Akcja pod naszą bramką. Wybijamy na uwolnienie.

21' - Zaczynamy drugą odsłonę przy stanie 0:0.

ROZPOCZĘCIE II TERCJI

KONIEC I TERCJI

20' - Wciąż nie możemy doczekać się pierwszego gola na naszym Lodowisku w obecnych rozgrywkach. Po pierwszych dwudziestu minutach remisujemy bezbramkowo ze Stoczniowcem Gdańsk.

19' - Bezwiński trafia w kask bramkarza. Spore zamieszanie pod bramką Gdańska, ale krążek nie chce wpaść do siatki.

18' - Teraz to gdańszczanie zamykają nas w naszej tercji. Kolejna dobra interwencja Kowalówki.

17' - Kamiński już na lodzie i gramy w komplecie.

16' - Wpierw Mocarski obok prawego słupka z niebieskiej, później zakotłowało się pod naszą bramką, ale wybijamy krążek i zyskujemy kilka cennych sekund.

15' - Kamiński z Csamangó 2 na 1, ale sędziowie przerywają akcję. Arbitrzy dopatrzyli się faulu Kamińskiego, który odpocznie w boksie kar przez dwie minuty.

14' - Franek wysunął krążek Szurowskiemu, ale ten nie trafił w niego kijem i guma opuszcza tercję gości.

13' - Po wznownieniu Kowalówka znów zmuszony do interwencji.

13' - Teraz zaatakowali goście i strzał na bramkę Kowalówki oddał Maciej Rybak. Nasz bramkarz zatrzymał jednak gumę.

12' - Bezwiński miał przed sobą tylko bramkarza, ale po dobrym podaniu nie trafił w krążek.

12' - Dobre podanie Guli do Najezchleba, ale nasz skrzydłowy stracił krążek.

11' - Obie drużyny już w komplecie. Okres wykluczeń bez klarownych sytuacji.

9' - Po tej akcji Mocarski i Dudas otrzymują po dwie karne minuty.

9' - Mocarski urwał się z krążkiem i sprzed bulika oddał soczyste uderzenie. Czujnie jednak Kowalówka, który łapie krążek.

9' - Bezwiński spod bandy, ale nasi zawodnicy wciąż nie potrafią znaleźć sposobu na umieszczenie krążka w bramce drużyny z Gdańska.

8' - Kamiński ma problemy z opanowaniem krążka, ale zdołał oddać strzał.

7' - Nemec od zakrystii i znów dobrze Kieler, który zdążył się przemieścić w bramce.

6' - Kamiński w tercji gości utrzymał się przy krążku i oddał strzał z prawego bulika. Kijem poza taflę wybija krążek bramkarz Stoczniowca.

5' - Teraz zaatakowali gdańszczanie i Kowalówka ze sporymi problemami broni strzał Liśkiewicza.

5' - Najezchleb objecał bramkę i oddał strzał tuż przy słupku. Rozgrzany Kieler ponownie nie miał problemów z interwencją.

5' - Zarysowuje się przewaga Pasów. Bramkarz gości ma sporo pracy.

4' - Csamango cały czas przy krążku. Czeski napastnik wycofał do Gutwalda pod niebieską, ten uderzył z klepy, ale bez problemów łapie Kieler.

4' - Csamango zebrał się z krążkiem i po solowej akcji trafia w słupek.

3' - Franek przed bramką, ale nie udało się zakończyć tego strzałem. Krążek opuszcza taflę.

3' - Pierwsza interwencja Kowalówki po uderzeniu z bliska Mocarskiego

2' - Póki co gra toczy się głównie w środku pola.

1' - Gula sprzed niebieskiej i kijem odbija Kieler. Po chwili w zamieszaniu próbował Tiala.

1' - Pierwsze wznowienie dla Pasów!

ROZPOCZĘCIE MECZU

18:30 - Obie drużyny gotowe do meczu. Zaczynamy!

17:30 - Poznaliśmy skład Pasów. Dzisiaj w naszej bramce wystąpi Robert Kowalówka, a jego zmiennikiem będzie Łukasz Hebda.

17:00 - Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Dzisiejszym rywalem pasów będzie beniaminek PHL Stoczniowiec Gdańsk. Wejściówki na to spotkanie są dostępne i można nabywać je już w kasach lodowiska. Zapraszamy!