Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

16.10.2020

Już o godz. 18:30 hokeiści Pasów podejmą na Lodowisku przy Siedleckiego 7 beniaminka rozgrywek Ciarko STS Sanok. Przygotowaliśmy relację tekstową z tego meczu, a transmisja dostępna będzie w serwisie polskihokej.tv.

Transmisja dostępna jest TUTAJ

Comarch Cracovia - Ciarko STS Sanok 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

0:1 - Marek Strzyżowski - Marcin Biały, Karol Biłas (10:55)

0:2 - Riku Shivonen - Jesper Viikila, Konrad Filipek (34:19)

1:2  - Damian Kapica - Taavi Tiala, Erik Němec (34:41)

1:3 - Jakub Bukowski - Jesper Viikila (49:01)

Sędziowali: Przemysław Gabryszak, Patryk Pyrskała (główni) - Michał Gerne, Wojciech Moszczyński (liniowi)

Minuty karne: 0 - 4

Widzów: 500

Cracovia: Petraśek (R. Kowalówka n/g) – Gula, Šaur; Tiala, Němec, Kapica – Dudáš, Szurowski; Franek, Ježek, Csamangó – Musioł, Gutwald; Brynkus, Widmar, Kamiński – Gosztyła, Bezwiński, Dziurdzia, Augustyniak, Drzewiecki.

Trener: Rudolf Roháček

STS: Spěšný (Buczek n/g) - Olearczyk, Rąpała, Strzyżowski, Witan, Bukowski - Kamieniew, Piippo, Filipek, Vikila, Sihvonen - Demkowicz, Bilas, Bielec, Wilusz, Biały - Skokan, Glazer, Fus, Ginda, Dobosz

Trener: Marek Ziętara

Relacja tekstowa (Prosimy o ręczne odświeżanie strony np. klawiszem F5):

KONIEC MECZU

60' - Koniec! Syrena zakończyła mecz. Tym razem musimy uznać wyższość rywali. Dziękujemy za uwagę!

60' - Krążek jak zaczarowany nie chce wpaść do bramki STS-u...

59' - Pusta bramka Pasów. Petraśek zjeżdża do boksu!

59' - Bezwiński po wznowieniu po lodzie obok słupka.

59' - Trener Rohaćek bierze czas, próbując zmotywować zawodników na ostatnie sekundy tego spotkania!

58' - Kapica z bliska i znów Speśny!

55' - Dobre nagranie Guli do Widmara pod bramkę, ale nasz center nie doszedł do krążka i ubiegł go Speśny.

53' - Walczymy o zmianę rezultatu, ale rywale są dobrze zorganizowani w defensywie.

51' - Nemec niecelnie z bulika po dograniu Tiali.

50' - 1:3 - po kontrze Viikila dograł do Bukowskiego, a ten uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie gości.

48' - Strzyżowski mimo asysty dwóch defensorów zdołał oddać celny strzał.

47' - Franek sprzed bulika huknął bez przyjęcia, ale krążek powędrował wysoko ponad poprzeczką i obił jedynie pleksę za bramką.

47' - Damian Kapica z bliska minimalnie chybił. Nasz napastnik wyraźnie ma ochotę na drugiego gola i doprowadzenie do remisu!

46' - Dwukrotnie z daleka Gula, ale Speśny odbija uderzenia.

45' - Filipek z bliska, krążek musnął jeszcze bramkarza i poleciał wysoko nad poprzeczką.

44' - Kapica "od zakrystii" trafia w bramkarza.

42' - Niedokładnie Jeżek do Franka pod bramkę.

41' - Wygrywamy pierwsze wznowienie.

41' - Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania. Wierzymy, że ta tercja będzie należeć do Pasów!

ROZPOCZĘCIE III TERCJI

KONIEC II TERCJI

40' - Kończymy drugą odsłonę. W trzeciej tercji walczymy o pełną pulę!

38' - Piippo spod bandy, ale broni Petraśek.

38' - Hokeiści Pasów przez moment wznieśli ręce w geście triumfu, bowiem krążek z bliska do siatki wpakował Tiala. Sędziowie jednak nie uznali gola, argumentując to zbyt wysoko uniesionym kijem przez fińskiego napastnika. Mówi się trudno i próbujemy dalej!

37' - Zamykamy rywali w zamku. Gula huknął spod niebieskiej, ale Speśny nie dał się zaskoczyć!

36' - Za spowodowanie upadku w boksie kar przed dwie minuty odpocznie Strzyżowski.

35' - 1:2! - GOOOL dla Pasów! Momentalna odpowiedź i po raz pierwszy od czasu powrotu do Pasów gola zdobywa Kapica, kóry trafia z metra. Brawo!

35' - 0:2 - W sporym zamieszaniu podbramkowym krążek do siatki Viikila.

34' - Dalekie podanie do Filipka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Petraśkiem. W ostatniej chwili Jeżek zdołał jednak wybić mu krążek z łopatki kija.

33' - Biały huknął z okolic bulika, ale mocno niecelnie i krążek opuszcza taflę.

31' - Augustyniak z bulika, ale zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza gości.

30' - Za nami połowa regulaminowego czasu gry. wynik póki co ustalony w pierwszej tercji.

29' - Viikila bez przyjęcia i Petraśek odbija gumę parkanem!

28' - Franek z bulika wysoko nad poprzeczką!

27' - Kapica pod bramką Sanoka minął kilku defensorów i próbował podawać, ale nie było nikogo kto przejąłby gumę.

25' - Csamango obok bramki!

25' - Piippo z niebieskiej i odbija Petraśek! Po chwili Fin znów otrzymał dobre podanie i próbował zaskoczyć naszego bramkarza sprzed bramki, ale ten znów stanął na wysokości zadania. Brawo Michel!

24' - Nemec po lodzie pod bramkę do Kapicy, ten próbował zmienić tor krążka, ale nie trafił czysto i dobra okazja została zmarnowana.

23' - Biały z przestrzeni międzybulikowej, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Petraśka.

22' - Widmar z narożnika wycofał do Musioła, ten ze slotu po lodzie i kijem odbija Speśny.

21' - Z bliska próbował Tiala po dograniu Nemeca.

21' - Drużyny są już na tafli rozpoczynamy drugą tercję tego spotkania. Pierwsze wznowienie pada łupem gości.

ROZPOCZĘCIE II TERCJI

KONIEC I TERCJI

20' - Kończymy pierwszą tercję przy stanie 0:1. W następnej odsłonie musimy poprawić celowniki i znaleźć sposób na dobrze dysponowanego Speśnyego. Zapraszamy ponownie za ok. pietnaście minut.

18' - Walczymy jeszcze o wyrównanie przed przerwą.

16' - Bezwiński nad poprzeczką.

14' - Podanie zza bramki do Jeżka, ten uderzył bez przyjęcia, ale sanocki bramkarz ponownie nie dał się zaskoczyć.

13' - Dobre podanie Dziurdzi do Bezwińskiego, ale ten w sytuacji sam na sam pogubił się i jego uderzenie pewnie wyłapał golkiper przyjezdnych.

12' - Sihvonen spod niebieskiej, ale pewnie łapie Petraśek.

11' - 0:1 - Sanok obejmuje prowadzenie... Najpierw uderzał Biłas, Petraśek zbił uderzenie do boku, a krążek przejął Biały. Napastnik Ciarko idealnie obsłużył Strzyżowskiego, a ten nie miał problemów z umieszczeniem krążka w siatce.

11' - Ze slotu Nemec, ale trafia w rękawice sanockiego bramkarza.

9' - Brynkus z ostrego kąta i po raz kolejny dobrze Speśny.

9' - Atakujemy, ale znów mamy problemy ze skutecznością.

8' - Shivonen z trzech metrów i bardzo dobrze broni Petraśek. Ten mecz póki co należy do bramkarzy obu drużyn!

7' - Gośćie już w pełnym zestawieniu.

6' - Strzał z metra Jeżka, ale już na leżąco broni Speśny!

6 - po ładnej wymianie podań z niebieskiej strzelał Śaur. Znów pewna interwencja bramkarza STS-u, który łapie krążek.

6' - Nagranie zza bramki do Nemeca, ten uderzył bez przyjęcia, ale krążek minimalnie minął prawy słupek. Za chwilę sprzed niebieskiej próbował Gula, ale bez problemów złapał gumę sanocki golkiper.

5' - Do boksu kar za trzymanie udaje się Biłas, który odpocznie w boksie przez dwie minuty.

5' - Dudaś z bulika, Speśny łapie i będzie wykluczenie dla gości.

5' - Kontraatak Pasów, Kapica do Tiali bekhendem, ten nie przejął dobrze krążka. Sygnalizowana kara dla Sanoka.

4' - Franek sprzed prawego bulika, ale zgodnie z zapowiedziami Speśny już od pierwszych minut jest pewnym punktem swojego zespołu.

3' - Zagranie pod bramkę do Tiali, ten z bliska próbował wepchnąć gumę do siatki, ale szybszy był sanocki bramkarz.

2' - Filipek z bulika i pewna pierwsza interwencja Petraśka.

1' - Uderzenie Guli z niebieskiej i parkanem odbija Speśny.

1' - Pierwsze wznowienie dla Pasów! Zaczynamy!

ROZPOCZĘCIE MECZU

18:00: Poznaliśmy skład Pasów na to spotkanie.

17:30: Witamy z Lodowiska przy Siedleckiego 7 w Krakowie. Dziś podejmujemy beniaminka Ciarko STS Sanok. Będzie to ostatni mecz z udziałem Kibiców, bowiem już od jutra Kraków wchodzi w czerwoną strefę epidemiczną. Zachęcamy więc do przyjścia i wspierania z trybun 12-krotnych mistrzów Polski!