Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia [TRANSMISJA, RELACJA LIVE]

13.09.2020

Już o godz. 17 Pasy rozpoczną zmagania w 2. kolejce Polskiej Hokej Ligi, a przeciwnikiem będzie drużyna Ciarko STS Sanok. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej oraz transmisji z tego spotkania.

Transmisja w portalu polskihokej.tv dostępna jest TUTAJ

Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2k. (0:1, 0:1, 2:0, 0:0 d., 2:1 k.)

0:1 - Taavi Tala - Erik Němec , Jakub Šaur  (2:45)

0:2 - Jiří Gula - Taavi Tiala, Jakub Šaur (33:26, 5/4)

1:2 - Eetu Elo (41:31, rzut karny)

2:2 - Marcin Biały - Konrad Filipek, Maciej Witan (44:39)

3:2 - Eetu Elo (65:00, decydujący rzut karny)

Sędziują: Michał Baca, Patryk Pyrskała (główni) - Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak (liniowi)

Minuty karne: 8 - 26

Strzały: 27 - 34

Widzów: 1620

STS: Spěšný (Wojciechowski n/g) - Olearczyk, Rąpała; Filipek, Wilusz, Biały - Kamieniew Piippo; Bukowski, Viikila, Elo - Demkowicz, Biłas; Bielec, Witan, Dobosz - Florczak, Glazer; Fus, Ginda, Łyko.

Trener: Marek Ziętara

Cracovia: Petrásek (Kowalówka) - Gula, Šaur, Tiala, Nemec (2), Csamangó - Gosztyła, Gutwald, Franek, Ježek, Najezchleb - Musioł, Szurowski, Brynkus, Kamiński oraz Dziurdzia, Bezwiński i Augustyniak.

Trener: Rudolf Roháček.

Relacja tekstowa (Prosimy o odświeżanie ręczne np. klawiszem F5):

KONIEC MECZU

Sanok wygrywa 2:1 w rzutach karnych i zdobywa 2 punkty

Rzuty karne:

STS: Rąpała (+), Elo (-), Jesperi (-), Filipek (-), Witan (-), Bukowski (-), Piippo (-), Rąpała (-)

Elo (+)

Cracovia: Nemec (-), Najezchleb (-), Franek (-), Gula (-), Tiala (+), Tiala (-), Najezchleb (-),

Nemec (-), Tiala (-)

KONIEC DOGRYWKI

65' - Kończymy dogrywkę i znów zmierzymy się w konkursie rzutów karnych

65' - Eelo w dobrej sytuacji oddaje strzał, ale intencje strzelającego wyczuł Petrasek. Było blisko straty trzeciego gola.

63' - Franek mimo asysty obrońcy zdołał oddać strzał, ale krążek minął słupek w bezpiecznej odległości.

61' - Zaczynamy dogrywkę w systemie 3 na 3.

ROZPOCZĘCIE DOGRYWKI

KONIEC III TERCJI

60' - Syrena kończy trzecią tercję, a więc czeka nas dogrywka.

58' - Dwie minuty karne dla Saura za ostrość, z kolei Sanok otrzymuje karę techniczną za nadmierną liczbę graczy na lodzie.

57' - Najezchleb pod bramkę do Drzewieckiego, ten chciał zmieścić krążek między parkanami golkipera STS.

55' - Wpierw Kamiński, później Gutwald z niebieskiej. Górą jednak Spesny.

54' - Zasłonięty Nemec, ale łapie bramkarz miejscowych. To z pewnością mecz golkiperów, którzy trzymają wynik.

53' - Iskrzy między Jeżkiem, a Rąpałą.

52' - Dwa groźne strzały Pasów i znów dobrze sanocki bramkarz.

50' - Walczymy o trzeciego gola, ale nie potrafimy zawiązać skutecznej akcji.

49' - Franek z dwóch metrów i najpierw parkanem broni Spesny, a następnie mrozi krążek.

48' - Kontra Pasów, ale zbyt niedokładnie i Najezchleb nie trafił w krążek tuż pod bramką.

47' - Sanoczanie poczuli krew i ostrzeliwują naszą bramkę.

46' - Strzał Elo z bulika odbija Petrasek.

45' - Atakują sanoczanie. Po lodzie uderzał Kamieniew, ale parkanem broni nasz bramkarz.

44' - 2:2 - W zamieszaniu podbramkowym przewagę wykorzystuje Biały i mamy remis.

44' - Kara dla Nemeca za crosschecking.

42' - 1:2 - Fin spokojnie podjechał pod naszą bramkę i po lodzie zmieścił krążek między parkanami Petraśka.

42' - Karny dla STS! Faulowany Eetu Elo.

41' - Zaczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu. Wznowienie wygrywają gospodarze.

ROZPOCZĘCIE III TERCJI

KONIEC II TERCJI

40' - Kończymy drugą tercję przy prowadzeniu 2:0.

38' - Krążek nad bramką Petraśka, ale nie było komu go zbić.

37' - Rykoszet nad bramką Spesny'ego.

36' - Kolejne wykluczenie. Tym razem karę łapie Nemec.

34' - GOOL! - Po strzale Guli z niebieskiej prowadzimy już 2:0. Brawo!

33' - Znakomita obrona Spesnego, który zdołał się przemieścić i obronić uderzenie Franka z metra.

32' - Kara dla Florczaka.

32' - Gramy już w pełnym składzie. Udało się wybronić osłabienie.

30' - Za nami połowa spotkania. Wynik ustalony jeszcze w pierwszej tercji.

29' - Gula już na lodzie, ale wciąż gramy bez jednego zawodnika.

28' - Ten sam błąd popełnia Csamango i zagramy w podwójnym osłabieniu!

27' - Gula wybija krążek poza taflę i otrzymuje wykluczenie za opóźnienie gry.

26' - Csamango do Dziurdzi, ale ten nieczysto obok bramki.

25' - Dobosz z kontrą, ale jego uderzenie zostaje zablokowane i guma wylatuje poza taflę.

25' - Gula i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.

23' - Błąd sanockiej defensywy, krążek przejmuje Brynkus, odgrywa do Kamińskiego i w sporym zamieszaniu dobrą obroną popisuje się bramkarz miejscowych.

22' - Nie dopuszczamy sanoczan do oddania strzału.

21' - Pierwsze wznowienie tej tercji dla Pasów. Zaczynamy i czekamy na kolejne gole.

ROZPOCZĘCIE II TERCJI

KONIEC I TERCJI

20' - Syrena kończy pierwszą tercję. Prowadzimy 1:0 po golu Tiali z 3. minuty. Zapraszamy ponownie po przerwie.

18' - Po kontrze Brynkus dobrze obsłużył Kamińskiego, ale ten z bliska uderza wprost w bramkarza.

17' - Florczas z niebieskiej, ale trafia wprost w Petraska.

16' - Sam na sam Bukowski, ale na nasze szczęście zawodnik STS uderza nad poprzeczką.

15' - Franek sprzed bulików po lodzie i końcówką parkanu zbija do boku Spesny.

14' - Gosztyła wzdłuż niebieskien na lewo do Gutwalda, ten huknął z pierwszego krążka, ale niecelnie.

12' - Mocno Olearczyk, odbija Petrasek, a następnie strzał Filipka zostaje zablokowany.

12' - Kamiński do Franka, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale strzela nad poprzeczką.

11' - Gramy już w pełnym zestawieniu.

9' - Dwie karne minuty dla Csamango za zahaczanie.

8' - Bukowski do Piippo przed bramkę, ale Fin nie trafił czystko w krążek.

8' - STS już w komplecie.

7' - Tiala ostro przy bandzie zaatakował Demkowicza i otrzymuje dwie karne minuty plus dziesięć za niesportowe  zachowanie.

7' - Próbowali Tiala i Csamangó, ale na posterunku czuwa Spesny.

6' - Franek przymierzył z nadgarstka i krążek trafia w poprzeczkę!

6' - Kamieniew otrzymuje dwie karne minuty za ostrość. Zagramy w przewadze.

5' - Od pierwszych sekund tego spotkania posiadamy zdecydowaną przewagę.

4' - Nemec sprzed bulika i pewnie łapie Spesny.

3' - 1:0 dla Cracovii: Nemec do Tiali, a ten z prawego bulika otwiera wynik meczu! Brawo!

1' - Na lodzie czwarty atak. Augustyniak do Bezwińskiego, ten na szybkości uderza, ale krążek mija lewy słupek bramki Sanoka.

1' - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

ROZPOCZĘCIE MECZU

17:00: Zaczynamy! Do boju drużyno!

16:10: Poznaliśmy skład Pasów na to spotkanie.

16:00: Witamy z Areny Sanok, gdzie już o godz. 17 Pasy zmierzą się w 2. kolejce Polskiej Hokej Ligi z Ciarko STS i powalczą o pierwsze zwycięstwo w sezonie!