Zapowiedź meczów drużyn młodzieżowych

  03.12.2020
  Zapowiedź meczów drużyn młodzieżowych

  Przed pasiastymi ekipami młodzieżowymi kolejny weekend zmagań na ligowych taflach. Do gry wracają podopieczni Dominika Salamona w Młodzieżowej Hokej Lidze, z kolei najmłodsi adepci hokeja w CANPACK Akademii Hokejowej udadzą się do Krynicy na Turniej Mikołajkowy.

  Drużyna minihokeja weźmie udział w corocznym Turnieju Mikołajkowym, gdzie powalczy w grupie A z przedstawicielami gospodarzy oraz ekipami z Tychów, Opola i Katowic. Żak młodszy zagra w Nowym Targu z miejscowym MMKS, z kolei zawodnicy żaka starszego w w sobotę na Lodowisku przy Siedleckiego 7 zmierzą się z Dębicą.

  Pięciu reprezentantów grupy młodzika (Laszkiewicz, Żądło, Mętel, Tomal oraz Sobczyk) z trenerem Stanisławem Urbanem zawita do Torunia, gdzie odbędzie się turniej finałowy ośrodków szkolenia. Nasi zawodnicy w barwach OSHL Sanok skrzyżują kije z przedstawicielami ośrodków z Katowic, Torunia i Oświęcimia.

  Po przerwie do gry powrócą też podopieczni trenera Dominika Salamona w Młodzieżowej Hokej Lidze. W ramach 16. kolejki w piątek o godz. 18 przy Siedleckiego 7 w meczu rozgrywanym awansem zagrają z nowotarskim Podhalem, z kolei dzień później udadzą się do Sanoka na spotkanie z miejscowymi Niedźwiadkami.

  Najbliższe spotkania:

  MINIHOKEJ: Turniej Mikołajkowy w Krynicy – Zdroju (4-6.12)

  ŻAK MŁODSZY: MMKS Podhale Nowy Targ – MKS Cracovia (5.12)

  ŻAK STARSZY: MKS Cracovia – Dębica (5.12)

  MŁODZIEŻOWA HOKEJ LIGA:

  MKS Cracovia – MMKS Podhale Nowy Targ (4.12, g. 18)

  UKS Niedźwiadki Sanok – MKS Cracovia (5.12, g. 13:30)

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ