MHL: Pasy zmierzą się z Niedźwiadkami Sanok

  26.09.2020
  MHL: Pasy zmierzą się z Niedźwiadkami Sanok

  Po krótkiej przerwie rozgrywki wznawia Młodzieżowa Hokej Liga. Podopieczni trenera Dominika Salamona już dziś o godz. 18:45 na Lodowisku przy Siedleckiego 7 w Krakowie podejmą UKS Niedźwiadki Sanok i będą bronić pozycji lidera!

  Po trzech rozegranych spotkaniach druga drużyna Pasów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Młodzieżowej Hokej Ligi. Młodzi zawodnicy Cracovii mają na swym koncie już 9 punktów i lepszym stosunkiem bramek wyprzedzają Zagłębie Sosnowiec oraz sanockie Niedźwiadki, z którymi już dzisiaj powalczą o czwartą wygraną i pozostanie na szczycie tabeli. 

  Występująca na zapleczu PHL druga drużyna w dotychczas rozegranych spotkaniach pokonała kolejno: UKS Unię Oświęcim 5:2, SMS Toruń 5:3 oraz MKS Sokoły Toruń 7:3. Najlepiej punktującym zawodnikiem ekipy trenera Salamona jest Białorusin Kirył Jastrabau, który uzbierał już 11 punktów za 3 gole i 8 asyst.

  Niewiele niżej, bo tuż za podium plasuje się Igor Augustyniak, a jego bilans to 5 "oczek" za 2 bramki i 3 kluczowe podania. Nie wiadomo jednak czy dziś zdolni hokeiści wyjdą na lód, ponieważ wspomniany duet napastników znajduje się również w kadrze pierwszego zespołu, który już w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy.

  Hokeiści drugiej drużyny Pasów oprócz dzisiejszego starcia z Sanokiem, jutro o 16:30 skrzyżują kije na wyjeździe z MMKS Podhalem Nowy Targ.

  Najbliższe spotkania MKS Cracovii w Młodzieżowej Hokej Lidze:

  26.09 MKS Cracovia SSA - UKS Niedźwiadki Sanok, godz. 18:45

  Lodowisko przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie

  27.09 MMKS Podhale Nowy Targ - MKS Cracovia SSA, godz. 16:30

  Miejska Hala Lodowa przy ul. Parkowej 14 w Nowym Targu

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ