MHL: Bez punktów w Sanoku

18.09.2021

W 5. kolejce Młodzieżowej Hokej Ligi druga drużyna Pasów uległa w Sanoku miejscowym Niedźwiadkom 1:3, odnosząc drugą porażkę w obecnych rozgrywkach. Jedynego gola dla Pasów zdobył Wiktor Brzozowski.

Już w 89. sekundzie spotkania krążek w siatce podopiecznych trenera Dominika Salamona umieścił Sienkiewicz. Hokeiści Pasów dążyli do wyrównania i udało się to w 32. minucie, kiedy to krążek w bramce sanoczan umieścił Wiktor Brzozowski.

Niestety kolejne gole zdobywali zawodnicy miejscowych – Bar i Litwin jeszcze w drugiej odsłonie. Na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu szanse na kontaktowe trafienie i drugiego gola w meczu miał Brzozowski, ale napastnik pierwszej formacji nie wykorzystał rzutu karnego.

Więcej goli już nie padło i druga drużyna Cracovii wraca z Podkarpacia bez punktów. Szansa na rehabilitację nastąpi jednak już w niedzielę, kiedy to zmierzymy się na wyjeździe z MMKS Podhalem Nowy Targ. Początek meczu o godz. 16:15.

MHL: UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MKS Cracovia SSA 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

1:0 – Sienkiewicz – Pisula, Rocki (1:19)

1:1 – W. Brzozowski – Kuczek, Krztoń (31:47)

2:1 – Bar – Ginda (32:43)

3:1 – Litwin – Starościak, Niemczyk (38:00)

Kary: 10 – 2

Niedźwiadki: Wiszyński (Buczek) – Bar, Wróbel; Łyko, Ginda, Litwin – Rocki, Starościak; Sienkiewicz, Pisula, Radwański – Orzechowski, M. Koczera; Klimczak, Górniak, Burczyk – Niemczyk, Kozioł, Sudyka, B. Koczera

Cracovia: Hebda (Gorczyca) – Surma, Gawlik; W. Brzozowski, Kuczek, Krztoń – Kapa, Tynka; Kuzak, Kiełbicki, Sapiehin – Sz. Brzozowski, Mętel; Skrzek, Bieniek, Stelmakh oraz Balasa, Adamczyk i Żądło