Wejściówki na mecz z Re-Plast Unią Oświęcim już dostępne!

  22.02.2024
  Wejściówki na mecz z Re-Plast Unią Oświęcim już dostępne!

  Ostatni domowy mecz sezonu zasadniczego Tauron Hokej Ligi, Derby Małopolski i walka o jak najwyższą lokatę przed fazą play-off! Już w piątek 23 lutego o godz. 20:15 mecz z Re-Plast Unią Oświęcim! 

  Bilety można nabywać za pośrednictwem naszego systemu online, Punktów Obsługi Kibica na Stadionie przy Kałuży 1 oraz kasach biletowych Lodowiska. Do nabycia biletu nie jest wymagana Karta Kibica!

  UWAGA: W związku z tym, iż mecze Comarch Cracovii są imprezą masową, prosimy o przygotowanie numeru PESEL! 

  Ceny wejściówek na mecze w sezonie zasadniczym Tauron Hokej Ligi 2023/24:

  20 zł – normalny

  10 zł – ulgowy dla kobiet, uczniów, studentów, seniorów 65+

  *Dzieci do 12 roku wchodzą bezpłatnie

  Dzieci do lat 12 wchodzą na mecze bezpłatnie (Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka np. legitymację szkolną). Przy zakupie biletów ulgowych w kasach lub POK-ach należy okazać ważną legitymację (uprawniającą do zniżki), a w przypadku kupna biletu online - wysłać jej skan na adres: pok@cracovia.pl

  Serwis online:

  W serwisie online, który znajdziecie pod adresem: https://bilety.cracovia.pl/ dostępne są wejściówki na wszystkie biletowane mecze Pasów, zarówno te hokejowe, jak i piłkarskie. To najszybszy sposób, by nie wychodząc z domu nabyć bilet oraz wybrać ulubione miejsce bez stania w kolejce. Założenie konta i kupno wejściówki zajmuje niespełna minutę!

  Punkty Obsługi Kibica:

  Godziny otwarcia Punktów:

  Poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00

  Sobota-niedziela: 10:00 - 18:00

  Punkty Obsługi Kibica znajdują się na Stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie. Z POK-ami można kontaktować się pod numerem telefonu +48 694 464 557 lub adresem mailowym pok@cracovia.pl.

  Kasy Lodowiska:

  Kasy znajdują się na Lodowisku przy ul. Siedleckiego 7 w Krakowie po lewej stronie od wejścia na obiekt. Czynne są w dni meczowe na dwie godziny przed rozpoczęciem.

  Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Punktami Obsługi Kibica w formie mailowej i telefonicznej. Zapraszamy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ